کد خبر: ۵۳۱۱۲
۲۳:۱۶ -۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

شرایط فروش ۵ محصول سایپا در ۲۶ اردیبهشت ماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا از روز چهارشنبه (٢۶ اردیبهشت ماه) عرضه برخی محصولات خود را در قالب سه طرح ویژه متقاضیان عادی، مادران و دارندگان خودرو‌های فرسوده اجرایی می‌کند.

شرایط فروش ۵ محصول سایپا در ۲۶ اردیبهشت ماه + جدول

نشان تجارت - گروه خودروسازی سایپا، روز گذشته (یکشنبه) در اطلاعیه‌ای از اجرای طرح فروش محصولات خود از روز چهارشنبه هفته جاری (۲۶ اردیبهشت ماه) تا زمان تکمیل ظرفیت برای سه گروه از متقاضیان عادی، مادران و دارندگان خودروی فرسوده خبر داد.

این شرکت خودروساز، قصد دارد در راستای افزایش عرضه محصولات خود، فروش محصولات را در قالب سه طرح عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (مادران) و طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده را از ساعت ۱۰ روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه از طریق سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com آغاز کند.

طبق آنچه که در اطلاعیه سایپا آمده است، ثبت‌نام متقاضیان تا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه خواهد داشت.

در حالیکه در اطلاعیه قبلی این شرکت، لیست محصولات قابل عرضه هنوز به طور قطعی مشخص نبود؛ اکنون این لیست که شامل پنج محصول این گروه صنعتی (سه مدل کامیونت و دو خودروی سواری) است، مشخص شده است.

گفتنی است، پس از لغو دور قبلی فروش چهار محصول سایپا در اواسط فروردین ماه، به طور رسمی این اولین مرحله از فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در سال جدید و خارج از سامانه یکپارچه خودروهاست.

شرایط فروش ۵ محصول سایپا در ۲۶ اردیبهشت ماه + جدول

برچسب‌ها:
ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون