کد خبر: ۳۵۰۸۷
۰۰:۱۸ -۲۵ مهر ۱۴۰۰
الهلال قوی بود و به ما اجازه خودنمایی نداد
یحیی گل محمدی از هواداران تیم پرسپولیس بابت شکست مقابل الهلال عذرخواهی کرد.

یحیی گل محمدی

نشان تجارت - سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی در ابتدای صحبت هایش گفت: عرض سلام دارم به همه دوستان عزیز. از نتیجه‌ای که به وجود آمد خیلی ناراحت هستیم، قبل از بحث‌های فنی از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنیم. مسئولیت این بازی و این نتیجه برعهده من است و اینجا از همه آن‌ها عذرخواهی می‌کنم.


بیشتر ببینید: خلاصه بازی پرسپولیس - الهلال + فیلم


وی با اشاره به قدرت الهلال عنوان کرد: مقابل تیم خوبی بازی کردیم، گل‌هایی که خوردیم زمانی بود که خودمان توپ داشتیم و نتوانستیم از پرس حریف خارج شویم. تیم حریف زمانی که از حریف توپ می‌گیرد خیلی خطرناک است و این را به بچه‌ها گوشزد کرده بودیم. مقابل تیمی شایسته بازی داشتیم که کار سختی بود. مخصوصا جلوی هواداران این تیم.

یحیی در مورد وضعیت پرسپولیس و چالش‌های تیمش اظهار داشت: مشکلات زیادی ما داریم و امیدواریم حل شود. نمی‌خواهیم اینجا راجع به مشکلات صحبت کنیم. از نتیجه به دست آمده ناراحتیم. می‌توانستیم روی یک هیچ گل بزنیم و بازی را به تعادل بکشیم، اما از تک موقعیت‌ها هم استفاده نکردیم و روی تصمیم گیری اخر هم مشکل داشتیم.

او در پاسخ به این سوال خبرنگار عربستانی که چرا تیمش در لاک دفاعی بود؟ گفت: فکر می‌کنم باتوجه به تغییراتمان هجومی شدیم. همه تعویض‌های ما هجومی بودند و سعی کردیم بازی را از حریف بگیریم. اما فکر کنم حریف تیمی قدرتمند بود که در پرسینگ و دفاع تیمی به ما این اجازه را نداد. نتوانستیم فضا به دست بیاوریم تا پاس بدهیم و حریف را تحت فشار بگذاریم.

وی افزود: عملکردمان در نیمه دوم باتوجه به مشکلاتی که بود، می‌توانست بهتر باشد. همه تعویض‌های موجود در فاز هجومی را انجام دادیم، اما نتوانستیم فضا‌هایی که باید را به دست بیاوریم و در فشار حریف پاس بدهیم و موقعیت بسازیم. در این مسئله مشکل داشتیم و آنهم به خاطر دفاع فشرده حریف بود و در انتقال به حمله خطرناک بود. از لحاظ فوتبالی حریف قدرتمندی بود و این کار برایمان سخت بود.

گل‌محمدی راجع به صعود دو تیم عربستانی به نیمه نهایی گفت: ما تغییرات زیادی داشتیم نسبت به پارسال. هر فصل مشکلاتی به مشکلات ما اضافه می‌شود. نمیخواهم در این باره زیاد صحبت کنم. شرایط تیم ما همیشه قبل و بعد از آسیا عجیب و باورنکردنی است. شاید اگر توضیح بدهم شما هم باور نکنید! در هر صورت فکر کنم تیم‌های عربی باتوجه به بحث خرید ستاره انجام می‌دهند، خیلی از بحث تیم‌های ایرانی بالاتر هستند. از آن طرف در ایران شرایطی برای تیم ما به وجود آمده که نمی‌توانیم حتی بازیکن خارجی بخریم و این بحث‌ها اذیت کننده هستند. نمی‌خواهم توجیه کنم، اما از نظر امکانات و شرایط، بحث نابرابری بین ما و سایر تیم‌ها وجود دارد.

منبع: ورزش سه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون