کد خبر: ۲۳۷۳۴
۱۷:۱۸ -۰۲ اسفند ۱۳۹۹
کیم کارداشیان، شخصیت تلویزیونی آمریکایی پس از ۷ سال ازدواج با کانیه وست ترانه‌سرا و تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی از دادگاه تقاضای طلاق کرده است.

طلاق کیم کارداشیان

نشان تجارت - کیم از دادگاه تقاضا کرده است که حضانت قانونی و جسمی چهار کودک خانواده به طور مشترک میان او و کانیه وست باشد.

منابع TMZ می‌گویند کانیه وست مخالفتی با حضانت مشترک بچه‌ها ندارد و هر دو طرف متعهد هستند که پس از طلاق وظایف فرزندپروری در هماهنگی با هم انجام دهند.

به گفته TMZ این زوج یک قرارداد ضمن عقد (قرارداد پیش از زناشویی) دارند و ظاهرا هیچکدام از طرفین درباره به مفاد آن معترض نیستند و از قبل در حال رسیدن به توافق درباره چگونگی تقسیم دارایی‌هایشان هستند.


بیشتر بخوانید: دختر حاکم دبی آبروی پدرش را در دنیا برد + فیلم وحشتناک


البته این زوج از مدت‌ها پیش جدا از هم زندگی می‌کردند. در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ بود که زندگی با کانیه برای کیم به کابوسی بدل شد. کانیه وست در ۴ ژوئیه آن سال کارزار انتخاباتی‌اش برای رسیدن به مقام ریاست‌جمهوری آمریکا را اعلام کرد و چهار هفته بعد یک مراسم عجیب‌وغریب انتخاباتی در کارولینای جنوبی برگزار کرد.

طلاق کیم کارداشیان

در این هنگام بود که کیم به حرف آمد و هق‌هق‌کنان ماجرای دعوایش با کانیه را درباره سقط کردن جنین در هنگامی نخستین فرزندشان را باردار بود، بیان کرد.

منابع با اطلاع مستقیم از ماجرا می‌گویند کیم در آن هنگام آماده رسیدن به توافق برای طلاق بود، اما از آنجایی که کانیه دوران حمله وخیم «اختلال دوقطبی» را می‌گذراند، پایان دادن ازدواج با او را در هنگام بیماری سختش، درست نمی‌دانست.


بیشتر بخوانید: مدل مشهور اینستاگرامی درگذشت + تصویر


طلاق از کانیه وست، سومین طلاق کیم کارداشیان خواهد بود. او قبلا با دیمون تامس، تهیه‌کننده موسیقی ازدواج کرده بود و در سال ۲۰۰۴ از او طلاق گرفت. او در ماه اوت سال ۲۰۱۱ با کریس هامفریز، بسکتبالیست حرفه‌ای ازدواج کرد، اما این ازدواج تنها پس از ۷۲ روز به طلاق انجامید.

طلاق کیم کارداشیان

گفته می‌شود آن‌ها برای سرپرستی مشترک چهار فرزندشان توافق کرده اند؛ و کوچکترین فرزند آن‌ها ۱۹ ماه دارد.

طلاق کیم کارداشیان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون