کد خبر: ۱۹۵۰۸
۱۷:۱۹ -۳۰ شهريور ۱۳۹۹
حراج بین المللی Salerno با مشارکت شرکت principe group Srl و موسسه هنری سکو و دیگر موجودیت های بین المللی هنری در ۳۱ شهریورماه برگزار می شود.

نشان تجارت - حراج بین المللی Salerno با مشارکت شرکت principe group Srl و موسسه هنری سکو و دیگر موجودیت های بین المللی هنری در ۳۱ شهریورماه به صورت حضوری و آنلاین در وب سایت سرمایه گذاری و بازار هنر معاصر arsvalue.com برگزار می شود.
این حراج در خانه حراج principe group و همچنین در وب سایت سرمایه گذاری در بازار هنر معاصر arsvalue.com برگزار می شود.

هر هنرمند با برآورد اختصاصی خود در حراج بین المللی شرکت خواهد کردو از طریق حراج هر هنرمند صرف نظر از فروش ، یک قیمت دائمی و معتبر در بازار هنر معاصر بدست می آورد.فروش دائمی و تلاش شده آثار هنری حراجی در موتور جستوجوی arsvalue که آن را در بازار بین المللی در ارتباط نزدیک و مستقیم با مجموعه داران و هنردوستان تایید خواهد کرد و همچنین گزارش نقل رسمی در بولتن هنرمعاصر در مجله ICONART MAGAZINE و در مجله وب چاپ شده است، و به بخش عمده مجموعه داران شرکت ها ارسال خواهد شد.

گلنار قسیمی، شیرین معیا، اعظم عزیزی قاسم آبادی، ندا غفاری، جواد جعفری، الهام امیدی، فرحناز اولیایی، هوناز آفاقی، محجوب ظهوریان پردل، شهره دمستانی، فاطمه خندان، یگانه خسروی منش، گیلدا هاشم زاده، سحر علیزاده و نرگس سلیمانزاده هنرمندان انتخابی جهت حضور در حراج بین المللی Salerno می باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز دوشنبه ششم بهمن ۹۹
رشد شاخص در بورس قرمز رنگ
جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز شنبه چهارم بهمن ۹۹
شاخص کل به کانال ۱.۲ میلیونی بازگشت
گوناگون