کد خبر: ۲۰۵۶۳
۱۴:۴۵ -۰۱ دی ۱۳۹۹
روانشناسان می‌گویند که این چهره‌ها میتوانند شما را لو بدهند و بگویند که دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند.

تست روانشناسی

نشان تجارت - بر اساس گفته‌های روانشناسان، تست شخصیت زیر می‌تواند ویژگی‌های شخصیتی شما را به درستی برملا کند و به شما بگوید که دیگران چه فکری راجع به شما می‌کنند. فقط کافی‌است به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید کدام صورت ابتدا توجه شما را به خود جلب کرده است.

تست روانشناسی

صورت داخل دایره سبز

شما بر این باورید که صداقت مهم‌ترین مسئله در رابطه شما با یک نفر دیگر و همچنین مهم‌ترین ویژگی‌ای است که یک شخص باید داشته باشد. شما نسبت به افراد دیگر حساس هستید و شعار شما در زندگی این است که هرکاری را دوست نداری، انجام نده.

یک جنبه مثبت زندگی شما اعتماد است که شما مقدار زیادی از آنرا خرج انسان‌های بی لیاقت می‌کنید، ولی فردی بسیار صمیمی هستید و افراد زیادی در اطرافتان وجود دارند که شما را دوست دارند و تحسین می‌کنند.

شما برای سنت‌گرایی در جنبه‌های متفاوت زندگی خود ارزش ویژه‌ای قائل هستید و ریسک کردن و تغییر زیاد در شغل را دوست ندارید و با این وجود، اگر چیزی طبق برنامه شما پیش نرفت، عصبی می‌شوید.

صورت داخل دایره زرد

دوستان و آشنایان شما را به عنوان یک فرد آرام و متعادل توصیف می‌کنند. شما برای آرامش و هماهنگی در زندگی ارزش ویژه‌ای قائل هستید و با تمام وجود از نزاع و درگیری پرهیز می‌کنید و اگر در این مورد صحبتی می‌شود، شما به این مسئله اشاره می‌کنید که یک فرد میانه‌روهستید.

شما زمان زیادی را صرف فکر کردن و برنامه‌ریزی درباره آینده خود می‌کنید پس به خود و مهارت‌هایتان حرف اول را می‌زنند و علاوه بر این افراد زیادی را در اطراف خود دارید که در موقعیت‌های سخت به شما کمک می‌کنند.

شما عاشق انجام دادن کاری جدید هستید و چالش‌های جدیدی که با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید، فرصتی هستند تا شما مهارت خود را محک بزنید. شما فردی هستید که به احتمال زیاد سرگرمی‌های زیادی دارد و برایتان سخت است که روی یک کار تمرکز کنید و به دنبال تغییر در زندگی هستید.

صورت داخل دایره سفید

شما فردی محترم هستید که همیشه برای کمک کردن به دیگران بدون هیچ چشم‌داشتی آماده هستید بنابراین هرچیزی که شما با قلبتان به دیگران اعطا می‌کنید، در نهایت با انتقام به شما بازمی‌گردد. شما در کمک کردن به دیگران راسخ هستید پس زندگی‌تان هم هرروز با شادی پر است.

شما فردی خوش‌شانس هستید و تا زمانی که ایده‌آل‌هایتان تغییر نکند خوشبختی همیشه کنار شما خواه بود. به یاد داشته باشید که ثروت همیشه پول نیست و هر چیزی شما را خوشحال می‌کند ثروت واقعی است.

صورت داخل دایره آبی

شما فردی باهوش، منطقی و قابل اعتماد هستید. شما کار‌های لحظه‌ای را دوست ندارید، اما همیشه بالاترین بهره را می‌برید، زیرا همیشه شرایط را از قبل برنامه‌ریزی می‌کنید و سعی می‌کنیدهمه کار‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

به طور طبیعی، شما فردی بااستعداد و تلاش می‌کنید بهتر و بهتر باشید، اما توانایی کمال‌طلبی را ندارید، چون ممکن است مانع لذت بردن از ثمرات کارتان باشد.

شما از هر چیز کوچکی حتی آواز پرندگان لذت می‌برید و گل‌های زیبا می‌توانند شما را شاد کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
سوگل
|
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۱
0
0
چقدر جالب بود
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون