کد خبر: ۱۹۶۲۴
۱۸:۲۷ -۰۸ آبان ۱۳۹۹
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۸۲۹۳ مورد جدید ویروس کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در این بازه زمانی ۳۹۹ تن نیز جان خود را از دست دادند.

نشان تجارت - دکتر سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۸ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۲۹۳ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۹۲۴ نفر از آنها بستری شدند.
وی افزود: مجموع بیماران کرونادر کشور به ۵۹۶ هزار و ۹۴۱ نفر رسید.لاری گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۹ بیمارکرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۴ هزار و ۱۱۳ نفر رسید.

به گفته وی، خوشبختانه تا کنون ۴۷۲ هزار و ۵۹۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.لاری ادامه داد: ۵۰۵۵ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کورنا در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

وی همچنین گفت: تا کنون چهار میلیون و ۸۵۷ هزار و ۳۹۲ آزمایش تشخیص ویروس کرونا در کشور انجام شده است.لاری ادامه داد: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند.به گفته وی، استانهای هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون