پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

چالش‌های عرضه لاستیک دولتی؛ افزایش ۷۰درصدی قیمت بازار را متعادل کرد

صادقیان، رئیس اتحادیه لاستیک یزد گفت: افزایش قیمت ۳۰ درصدی لاستیک باعث تفاوت قیمت فاحشی لاستیک در بازار آزاد شد و پس از آن، افزایش قیمت ۷۰ درصدی منجر به ثبات قیمت این کالا در بازار گردید.

اجرای طرح سراسری تشدید مبارزه با احتکار کالا‌های اساسی

مقیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف ۶۵۶ میلیارد ریال انواع کالا‌های اساسی احتکار شده و دستگیری ۹۵ متهم خبر داد.

داغ کرونا بر پیشانی اصناف قم / دود سهل‌انگاری‌ها در چشم اصناف رفت

اعمال محدودیت و تعطیلی بخشی از مشاغل در قم اصناف این استان را یکسالی است نقره داغ کرده است.

جو دامی گران و در بازار کمیاب شد

کیهانی، رئیس هیات مدیره اتحادیه کارخانجات خوراک دام کشور گفت: در حال حاضر با کمبود اقلام علوفه‌ای بخصوص جو مواجه هستیم به همین دلیل شاهد هستیم که قیمت جو در بازار آزاد به ۵هزار و ۴۰۰ تومان رسیده است.

اعلام قیمت انواع مرغ قطعه بندی+ سند ابلاغیه

با مجوز کارگروه ساماندهی مرغ کشور، قیمت انواع مرغ قطعه بندی با شرط بسته بندی در جلسه روز ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ در دفتر وزیر کشاورزی مشخص و به قرارگاه‌های استانی ابلاغ شد.

قیمت گوشت گوسفندی ۱۴۰ هزار تومان/ مردم توان خرید ندارند

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه را برای مصرف کننده ۱۴۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: بازار گوشت گوسفندی به دلیل عدم توان خرید مردم، دچار رکود شده است.

وعده حذف صف نان در خراسان شمالی محقق نشد

صفوف طولانی خرید نان در بجنورد علاوه بر خطراتی که در حوزه سلامت دارد، این سئوال را مطرح می‌کند که با وجود سهمیه آرد بیشتر استان نسبت به میانگین کشور، این آرد در کجا مصرف می‌شود.

افزایش بی ضابطه قیمت خرما در بازار

در حالی که مسئولان وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت از ذخیره مناسب خرما برای ماه رمضان خبر داده بودند، اما قیمت این محصول در روز‌های اخیر با افزایش مواجه شده است.

ثبات قیمت برنج‌های خارجی در ۳ ماه اخیر

آقاطاهر، رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران، از ثبات قیمت برنج‌های خارجی در سه ماهه اخیر خبر داد و گفت: قیمت برنج‌های هندی و پاکستانی ثابت مانده و به اندازه کافی این محصول در بازار موجود است.
گوناگون