پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

استقبال مردم از بازار میوه کاهش یافته است

کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به اینکه در گرانی قیمت میوه ها بحثی نیست، گفت: استقبال مردم نیز از خرید میوه کاهش یافته است.

عجز وزارت صمت در تأمین روغن خوراکی برای مردم

فروردین، نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس خطاب به وزیر صمت گفت: بازار را رها کرده‌اید و قیمت‌ها روز به روز نرخ صعودی دارد؛ پس از گذشت پنج ماه از بحران روغن در استان فارس متأسفانه از تأمین روغن برای مردم عاجز هستید و شاهد صف‌های طولانی در این شرایط کرونایی هستیم.

آغاز عرضه تخم مرغ شانه‌ای ۳۴ هزار تومان

اصغری، مدیرعامل اتحادیه مرغداران از آغاز عرضه تخم مرغ شانه‌ای ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان و بسته بندی شده با قیمت ۳۶ هزار تومان در مجاری توزیع خبر داد.

رشد ۵ هزار تومانی قیمت گوشت در ۲ روز اخیر / قاچاق گوشت در مرزهای غربی افزایش دارد

ملکی، رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی تهران گفت: با افزایش تقاضا در ۲ روز اخیر قیمت گوشت گوسفندی در بازار حدود ۵ هزار تومان افزایش یافته است.

محدودیت فعالیت برخی از اصناف همچنان ادامه دارد

ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران گفت: برخی از صنوف از اوایل اسفند سال گذشته تعطیل شدند و برخی دیگر نیز تا چند روز قبل همچنان تعطیل بودند.

متوسط حقوق ۱۰.۵ میلیون تومانی در اتاق اصناف ایران

بودجه هزینه های اداری و عملیاتی اتاق اصناف برای سال بعد ۶۷ درصد اضافه شده است.

گران فروشی در فروشگاه‌ های زنجیره‌ای را قبول نداریم

فخریان، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: گرانفروشی در سطح عرضه فروشگاه‌های زنجیره‌ای را قبول نداریم و این موضوع صحت ندارد.
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی مطرح کرد

خریداری مرغ مازاد کمتر از قیمت مصوب توسط دولت

اسدالله نژاد، نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی گفت: باوجود تعیین قیمت مرغ گرم از سوی ستاد تنظیم بازار؛ شرکت پشتیبانی امور دام مرغ مازاد در واحدهای تولیدی را با قیمت کمتر خریداری می‌کند.

گرانی روی شانه تخم ‌مرغ نشست؛ افزایش ۲۰ درصدی قیمت در بازار

افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قیمت تخم‌مرغ در حالی رخ داده که مسئولان لرستان معتقدند این افزایش قیمت، منطقی و با توجه به هزینه‌های تولید بوده است حال آنکه مردم با قدرت خریدشان، نظری دیگر دارند.
گفتگو با رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل تهران

دلالان افغانی کشمش ایرانی را به آمریکا صادر می کنند / قیمت آجیل در کجا تعیین می شود؟

رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروشان تهران با اشاره به اینکه با توجه به افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی تولید خشکبار، در تامین آجیل شب عید در کشور کمبودی نداریم گفت: کشمش ایرانی به نام محصول افغانستانی صادر می شود.
۱
آخرین اخبار
گوناگون