پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

پر رونق‌ترین تولیدی‌ها در سال ۲۰۲۲

پر رونق‌ترین تولیدی‌ها در سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ به نقل از شرکت آروند ماشین.

قیمت هر کیلو آناناس در میدان ۲۰ هزار در بازار ۹۰ هزار تومان

به گفته کارگر رییس اتحادیه فروشندگان میوه هر کارتن آناناس در میدان میوه و تره بار به قیمت ۷ تا ۱۲ هزار تومان فروخته می‌شود؛ در حالیکه قیمت هر کیلو از این محصول در بازار ۹۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است.

لزوم راه اندازی آزمایشگاه مشترک کنترل سلامت محصولات صادراتی در کشور

رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی استان همدان بر لزوم راه اندازی آزمایشگاه مشترک کنترل سلامت محصولات صادراتی در کشور تاکید کرد.

مرغ‌هایی که هم جان و هم مال‌تان را تهدید می‌کنند!

مرغ یکی از اصلی ترین اقلام مصرفی در سبد خرید خانوارهای ایرانی است ولی متاسفانه علاوه بر افزایش های متعدد قیمت این کالا که همواره شاهد آن بوده و هستیم و البته کمبود آن(آنهم علیرغم آنچه در خصوص تولید بیش از حد نیاز مرغ در استان گفته می شود)، با معضل دیگری نیز در این حوزه مواجه هستیم و آن فروش این کالا به صورت قطعه بندی است.

تولید و صادرات فرش ماشینی آب رفت/ گرانی و اشباع بازار فرش ماشینی

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش‌های ماشینی می‌گوید: گرانی، قطعی برق و عدم حمایت دولت از صنعت فرش ماشینی تهدید جدی برای کاهش تولید و صادرات این محصولات است. در حالی که تولید کنندگان داخلی قابلیت رقابت با سایر کشور‌ها را دارند، اما موانع هر روز روند کار را مشکل زا کرده است.

پوشاک زمستانی چقدر گران شد؟

عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از آغاز عرضه پوشاک زمستانی خبر داد و گفت: پوشاک زمستانی به طور متوسط نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش قیمت داشته‌اند.
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار اعلام کرد

توزیع ۱۰۰۰ تن تخم‌مرغ وارداتی/نرخ مصوب هرشانه تخم مرغ ۴۳ هزار تومان

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار از واردات و توزیع گسترده ۱۰۰۰ تن تخم مرغ به کشور خبر داد و گفت: تا زمانی که بازار این کالای پروتئینی به تعادل برسد واردات ادامه خواهد داشت.

قیمت مرغ اندکی کاهش یافت

قیمت هر کیلو مرغ در مغازه های سطح شهر تهران به ۳۰تا ۳۲ هزار تومان رسیده است.
دبیر کل اتاق اصناف ایران اعلام کرد

سهم بیش از ۴۰ درصدی زنان در کارفرمایی واحدهای صنفی پوشاک

دبیر کل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پوشاک قاچاق، تامین کننده ۱۶ درصد نیاز کشور است، گفت: سهم زنان در کارفرمایی واحدهای صنفی پوشاک بیش از ۴۰ درصد است و ظرفیت ۷۴ میلیارد دلاری برای صادرات پوشاک به کشورهای اسلامی وجود دارد.

افزایش قیمت برنج شدت گرفت

روند رو به رشد قیمت برنج در ماه‌های اخیر با شدت بیشتری ادامه پیدا کرده است؛ به طوری که در شهریورماه برنج ایرانی ۵۵.۷ درصد و برنج خارجی بیش از ۳۷ درصد گران شده است.
۱
آخرین اخبار
گوناگون