کد خبر: ۴۸۱۳۸
۰۹:۵۵ -۱۲ مرداد ۱۴۰۲

از کجا وام فوری بگیریم ؟

امروزه وام‌های فوری می‌توانند به مردم در بسیاری از موارد و برای حل بسیاری از مشکلات کمک کنند. دریافت کردن وام یکی از شیوه‌ها و روش‌هایی می‌باشد که مردم از آن به عنوان چیزی برای تامین نقدینگی و انجام کارهای مختلف و حل شدن بسیاری از مشکلات از آن استفاده می‌کنند و کمک می‌گیرند.

نشان تجارت - امروزه وام‌های فوری می‌توانند به مردم در بسیاری از موارد و برای حل بسیاری از مشکلات کمک کنند. دریافت کردن وام یکی از شیوه‌ها و روش‌هایی می‌باشد که مردم از آن به عنوان چیزی برای تامین نقدینگی و انجام کارهای مختلف و حل شدن بسیاری از مشکلات از آن استفاده می‌کنند و کمک می‌گیرند. وام‌ها برای حل مشکلات مردم و به ایجاد کردن رفاه و آسایش مردم می‌باشد تا بتواند در شرایطی که آنها به پولی فوری نیاز دارند به آنها کمک کند. افرادی که شاغل هستند و زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند ، کسانی که کسب و کار جدیدی را به تازگی را اندازی کرده‌اند ، همینطور کسانی که قصد خرید یک خانه را دارند ، کسانی که قصد به کارگیری مقداری پول در تحصیل خود را دارند و بسیاری از موارد دیگر مانند کسانی که قصد ایجاد تحول در زندگی و در شغل خود را دارا می‌باشند می‌توانند از وام بانکی استفاده کنند و از آن برای حل مشکلات خود کمک بگیرند.

یکی از راه و روش‌های دریافت وام فوری با پرداخت یک روزه در مواقع ضروری و فوری که شما به سرعت به وجه نقد نیازمند هستید و نمی‌توانید روال اداری طولانی وام‌های بانکی را طی کنید و می‌خواهید به سرعت وامی را دریافت کنید دریافت وام فوری می‌باشد. در ادامه این مقاله شما را با وام فوری بیشتر آشنا خواهیم کرد و مواردی که نیاز است در این زمینه بدانید را به شما توضیح خواهیم داد.

از کجا وام فوری بگیریم ؟

وام فوری چیست ؟

امروزه یکی از دغدغه‌های مردم که نیازمند پولی فوری هستند دریافت وام فوری می‌باشد که به یکی از معضلات و دغدغه‌های مالی و اقتصادی بسیار مهم در کشور تبدیل شده است. همه افراد می‌توانند با توجه به خدمات ویژه برخی از وام‌ها از وام‌های فوری استفاده کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند و به سرعت بتوانند پول خود را دریافت کنند. در ابتدا لازم است بدانید که وام فوری چیست و چگونه می‌توان یک روزه وام فوری دریافت کرد.

وام فوری به وامی گفته می‌شود که بتوان به سرعت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مبلغی که شما به آن نیاز دارید را از یک بانک یا موسسه‌ای که وام فوری می‌دهد دریافت کنید. و دیگر نیازی به طی کردن مراحل طولانی دریافت وام در بانک‌ها را نداشته باشید. هلدینگ طنین سازه یکی از موسسات معتبر می‌باشد که در تهران و البرز با ارائه دادن سند مسکن و خودرو وام فوری به متقاضیانی که به دنبال دریافت وام فوری هستند پرداخت می‌کند.

سقف دریافت وام فوری

برای دریافت کردن وام فوری بانک‌ها و موسسه‌های مختلف یک سقف مشخص را تعیین کرده‌اند که اگر شما قصد دریافت وام فوری را دارید حتماً نیاز است تا شما در رابطه با سقف دریافت وام فوری اطلاعات کافی را داشته باشید. دریافت وام فوری برای کسانی که به طور ضروری و فوری نیازمند دریافت مبلغی هستند در طی یک روز واریز می‌شود. لازم است بدانید که سقف دریافت وام در بانک‌ها و موسسه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت می‌باشد و برای دریافت اطلاعات نیاز است تا شما به بانک یا موسسه مورد نظر مراجعه کنید و سقف دریافت وام در آن موسسه و یا آن بانک را پرس و جو کنید.

در هنگامی که قصد دریافت وام را دارید باید به میزان سود تعیین شده توسط مرجع وام دهنده و مکانی که از آنجا وام را دریافت می‌کنید توجه لازم و کافی را داشته باشید و مواردی که نیاز است در این زمینه بدانید را پرس و جو کنید و تحقیقات لازم را انجام دهید. در هلدینگ طنین سازه پس از بررسی کارشناس‌ها با توجه به ارزش مادی سند مسکن یا سند خودرو که شما در اختیار آنها برای دریافت وام فوری قرار داده‌اید سقف دریافت وام شما تعیین و مشخص می‌شود.

زمان بازپرداخت وام فوری

در بازپرداخت وام‌های فوری شرایط خاصی وجود دارد که حتماً باید هنگامی که می‌خواهید وام را دریافت کنید آن شرایط را مطالعه و بررسی کنید. در این رابطه میزان سود تعیین شده مورد توجه قرار گرفته می‌شود. هر میزان مبلغ وامی که شما دریافت می‌کنید مدت زمان بازپرداخت متفاوتی را دارا می‌باشد که همان اول در هنگام گرفتن وام باید به آن توجه کنید. و همینطور بانک‌ها و موسسه‌های مختلف که وام‌های فوری را ارائه می‌کنند شرایط بازپرداخت متفاوتی را نسبت به یکدیگر دارا می‌باشند.

هنگامی که شما قصد دریافت وام فوری را دارید و به گرفتن وام فوری اقدام می‌کنید حتماً به مدت زمان بازپرداخت دقت کنید و سود تعیین شده نسبت به زمان معین را که برای شما مشخص شده است مقایسه کنید. به این ترتیب در مورد شرایط وام فوری اطلاعات دقیقی را به دست آورده‌اید و در مورد زمان بازپرداخت تمام چیزهایی که نیاز است بدانید را فهمیده‌اید.

مزایای وام فوری

دریافت وام فوری مزایای زیادی را دارا می‌باشد در مواقعی که به مشکل مالی برخورد می‌کنید ممکن است اقدام به فروش برخی وسیله‌ها و دارایی‌های خود کنید مانند اقدام به فروش خانه و یا خودرو که کار درستی نمی‌باشد زیرا تمامی این موارد سرمایه‌های شما به حساب می‌آید و شما باید آنها را حفظ کنید. در چنین شرایطی شما می‌توانید با دریافت وام‌های فوری مشکل خود را حل کرده و به آن پایان بدهید. شما می‌توانید با مراجعه به هلدینگ طنین سازه و ارائه سند خانه و یا خودروی خود وام دریافت کنید و علاوه بر آن سرمایه خود را نیز حفظ کنید. همانطور که در قسمت‌های قبلی به آن اشاره شد دریافت وام ها از بانک‌ها نیازمند طی کردن پروسه‌های طولانی و زمانبری می‌باشد ولی شما می‌توانید با مراجعه به هلدینگ طنین سازه به مدت یک روز مبلغ مورد نظر خود را دریافت کنید.

علاوه بر این موارد باید برای دریافت وام بانکی ضامن معتبر را معرفی کنید که ممکن است برای بسیاری از افراد غیر ممکن باشد و افرادی را برای معرفی ضامن نداشته باشند در حالی که وام فوری بدون ضامن می‌باشد و اسناد شما به عنوان ضامن نزد هولینگ طنین ساز نگهداری می‌شود تا زمانی که شما پول را به آنها برگردانید و تسویه کامل وام را انجام دهید.

از کجا وام فوری بگیریم ؟

انواع وام فوری

وام‌های فوری مدل‌ها و انواع مختلفی را دارا می‌باشد که ما در ادامه برخی از مهم‌ترین انواع وام‌های فوری را برای شما معرفی خواهیم کرد که آنها عبارتند از :

 • وام سند مسکن
 • وام سند خودرو
 • وام طلا
 • وام سفته یا چک
 • وام سیم کارت رند و معتبر

البته نیاز است به این قضیه اشاره شود که همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد وام مسکونی و وام با سند خودرو فقط به مالک‌ها و صاحب‌های پلاک استان‌های تهران و البرز داده می‌شود.

نحوه دریافت وام با سند مسکن

اگر شما مالک خانه و ملکی می‌باشید که سند شش دنگ آن به نام شما است شما می‌توانید به سایت تنی سازه مراجعه کنید و سند مسکن و سایر مدرک‌های مورد نیاز برای دریافت وام فوری را ارائه دهید و نسبت به دریافت وام اقدام کنید. هلدینگ طنین سازه پس از بررسی و تایید مدارک شما درخواستتان و برآورد ارزش ملک شما با پرداخت وام موافقت خواهد کرد. لازم به ذکر است مدت زمان ارائه مدارک تا پرداخت وام تنها یک روز می‌باشد.

وام فوری با سند مسکن

در حال حاضر گرفتن وام با سند مسکن برای برطرف کردن مشکلات مالی و برای از بین بردن نیازهای مالی یکی از بهترین روش‌هایی می‌باشد که مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرط اصلی بانک‌ها برای دادن وام معرفی یک ضامن معتبر می‌باشد اما قطعاً می‌دانید که یافتن ضامن مورد تایید بانک دشوار می‌باشد و همینطور طی کردن مراحل اداری و فرایندی سخت و طولانی مدت را دارا می‌باشد چه زمان زیادی را از شما می‌گیرد. تمامی این موارد دریافت وام را در مواقع ضروری غیر ممکن می‌کند. در این شرایط ممکن است افراد به فروش اموال خود مانند خانه فکر کنند که علاوه بر اینکه از دست دادن سرمایه کاری اشتباه است پیدا کردن مشتری نیز کاری دشوار می‌باشد به همین دلیل این روش هم برای برطرف کردن نیاز مالی شما و از بین بردن مشکل شما مناسب نمی‌باشد.

در هلدینگ طنین سازه شما می‌توانید با ارائه سند مسکن نسبت به دریافت وام فوری اقدام کنید و با این روش دیگر نیازی به فروش سرمایه خود ندارید و همینطور نیازی به معرفی ضامن نمی‌باشد. شما با مراجعه به هلدینگ طنین سازه در کوتاه‌ترین زمان ممکن مبلغ مورد نیازتان را دریافت می‌کنید. سند مسکن به شرط اینکه شش دنگ آن به نام متقاضی باشد تا زمانی که اقساط به طور کامل پرداخته و تصفیه شود در امانت هلدینگ طنین سازه می‌ماند.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام میلیاردی با سند ملکی

 • کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی مالک سند
 • برگه پایان کار
 • قبض آب و برق و گاز
 • کپی و اصل سند ملکی
 • بنجاق

مزایای وام فوری با سند مسکن از هلدینگ طنین سازه

 • احتمال موافقت دریافت وام با ارائه سند مسکن بالا می‌باشد و معمولاً پذیرفته می‌شود و احتمال رد شدن آن بسیار کم می‌باشد.
 • فرایند بررسی و تایید وام به سرعت انجام می‌شود و یک روزه پرداخت می‌شود.
 • سود کمتری نسبت به سایر وام‌ها دارا می‌باشد.
 • شما مالک مسکن باقی می‌مانید و فقط سند مسکن ضامن وام شما می‌باشد تا زمانی که شما تسویه کنید.
 • شما می‌توانید هنگامی که وام را دریافت می‌کنید از مسکن خود نیز استفاده کنید.
 • شما با دریافت مبلغ وام با سند مسکن می‌توانید پروژه‌های دیگری را نیز سرمایه‌گذاری کنید.
 • این وام بدون ضامن می‌باشد.

منبع

ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون