صفحه نخست - اقتصادی

علت استفاده از چراغ استخری چیست؟

چراغ استخری یک وسیله‌ی نورپردازی مخصوص استخرها است که به منظور افزایش زیبایی و امنیت در محیط‌های آبی استفاده می‌شود.

بهترین فوق تخصص جراحی چاقی در تهران را چطور پیدا کنیم؟

در تهران، مراکز تخصصی جراحی چاقی نیز وجود دارند که جراحان فوق تخصص در این زمینه خدمات ارائه می‌دهند که یکی از این مراکز تخصصی کلینیک چاقی نیکان سپید است.
با کاربرد عجیب پنل‌های خورشیدی ارزان چینی آشنا شوید!

با کاربرد عجیب پنل‌های خورشیدی ارزان چینی آشنا شوید!

پنل‌های خورشیدی ارزان چینی به حدی بازار را اشباع کرده‌اند که در بعضی از کشورها، از آن‌ها به عنوان حصار باغچه استفاده می‌کنند.

آموزش باریستا با تضمین 100% یادگیری در بهترین آموزشگاه باریستایی با نام کافی پارس

آموزش باریستا چیزی بیشتر از یادگیری ترفندها و تکنیک‌های تهیه قهوه است. آنچه که واقعاً اهمیت دارد، ارائه یک تجربه قهوه‌ای بی‌نظیر، از لحظه ورود مشتری تا لحظه خروج از فضای کافه است.

بهترین برندهای کنترل ولو در ایران

در این مقاله درباره کنترل ولو ، اجزای شیر کنترل ، انواع محرک های کنترل ولو جریان، پارامترهای مهم در انتخاب کنترل ولو ، بهترین برندهای کنترل ولو در ایران ، نکات مهم نصب کنترل ولو ها ، و برندهای پیشرو ایرانی در ساخت کنترل ولو صحبت کرده ایم.

قیمت هایفو تراپی در شیراز

هایفوتراپی (High-intensity focused ultrasound) یک فناوری درمانی غیرتهاجمی است که از امواج فراصوت با فرکانس بالا برای تولید گرما در داخل بافت هدف استفاده می‌کند.

بلبرینگ در صنعت کاغذسازی: عنصری حیاتی برای تولید روان و باکیفیت

بلبرینگ‌ها در بخش‌های مختلف ماشین‌آلات کاغذسازی از جمله نوار نقاله‌ها، پرس‌ها، غلطک‌ها، پمپ‌ها و فن‌ها کاربرد دارند. خرابی بلبرینگ در هر یک از این بخش‌ها می‌تواند منجر به توقف تولید، اتلاف مواد اولیه، افزایش هزینه‌ها و خطرات جانی برای کارکنان شود.

مراحل طراحی و نصب پارتیشن اداری

در ابتدا باید محل نصب پارتیشن اداری را مشخص کرد. برای این کار می‌بایست نقشه فضای اداری را به‌ دقت مورد بررسی قرار داده و نقاطی را که نیاز به تفکیک دارند، مشخص کرد. همچنین باید توجه داشت پارتیشن‌ها باید به‌گونه‌ای طراحی شوند که فضای کاری را بهینه سازند و همچنین از نظر زیبایی نیز مناسب باشند.

IREMCO افتخار آفرین در صنعت قطعات خودرو و برنده تندیس طلایی کیفیت

یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است اتحاد موتور IREMCO به یک محصول ویژه در صنعت خودروسازی تبدیل شود توجه به نیازهای کاربران است.

ریل تایم پی سی آر: انقلابی در تشخیص و بررسی ژن ها

ریل تایم پی سی آر، که به عنوان PCR کمی نیز شناخته می‌شود، روشی نوین برای تکثیر و اندازه‌گیری DNA در زمان واقعی است.