کد خبر: ۴۱۷۴۶
۰۰:۱۹ -۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
بررسی‌های میدانی حاکی از آن است که در هفته‌های اخیر شکل افزایش قیمت خودرو‌های پژو تغییر کرده است و افزایش قیمت‌ها در بین خودرو‌های این گروه روزانه به ۴۰ میلیون تومان نیز رسیده است.

قیمت خودروهای داخلی

نشان تجارتخودروهای پژو از جمله خودروهایی هستند که از فروردین ماه سال ۱۴۰۱ روند افزایشی قیمت‌ آن‌ها یک روز متوقف نشده است و در این بین خودروهای این گروه حتی رکورد بیشترین میزان افزایش قیمت روزانه را نیز شکستند به طوری که خودرو پژو ۲۰۰۸ این گروه در روز گذشته و تنها در ۲۴ ساعت ۴۰ میلیون تومان گران شد.

بررسی های میدانی حاکی از سود هنگفت دلالی خودروهای پژو در بازه زمانی فروردین ماه تا اواسط اردیبهشت ماه است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ در این بازه زمانی ۳۷ میلیون تومان گران شده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت افزایش قیمت ۳۳ میلیون تومانی را تجربه کرده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از ۲۵۶ میلیون تومان در ابتدای فروردین ماه امروز به ۲۸۸ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز در بازه زمانی فروردین ماه تا اردیبهشت ۳۱ میلیون تومان گران شده است.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۳۹۹ از ۵۱۰ میلیون تومان در اوایل فروردین ماه امروز به ۵۵۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این بازه زمانی ۵۰ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۵۸۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ از ۳۵۳ میلیون تومان در ابتدای فروردین ماه امروز به ۳۸۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این بازه زمانی ۳۰ میلیون تومان گران شده است و امروز ۳۶۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودروهای پژو در جدول زیر آمده است:

شکل افزایش قیمت خودرو‌های پژو تغییر کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون