کد خبر: ۴۱۵۲۲
۱۵:۳۸ -۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
آبی‌پوشان تهرانی اگر بتوانند مانند دور رفت امتیاز جمع کنند قهرمانی دور از دسترس‌شان نخواهد بود.

استقلال قهرمان

نشان تجارتاستقلال تا پایان لیگ ۶ فینال برای رسیدن به جام قهرمانی دارد. ۶ فینال شامل ۳ بازی سخت با رقبایی قدرتمند خارج از خانه و ۳ دیدار هم داخل خانه.

در دور رفت رقابت‌ها، آبی‌های تهرانی ابتدا سپاهان را ۱-۰ شکست دادند، سپس پدیده را ۳-۰ بردند و بعد از آن فولاد را با یک گل بدرقه کردند. آن‌ها پس از این ۳ برد پیاپی اما در اراک با آلومینیوم به تساوی رسیدند. در دو دیدار باقی‌مانده مقابل مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان هم به ترتیب با نتایج ۳-۲ و ۳-۰ پیروز از زمین خارج شدند.

نکته مهم در این زمینه اینجاست اگر استقلالی‌ها بتوانند نتایجی مانند دور رفت کسب کنند (با فرض برتری پرسپولیس در تمام دیدارها) در هفته بیست و نهم می توانند قهرمانی خود را مسجل کنند.

آبی‌ها البته کار راحتی در این زمینه ندارند زیرا ۳ برد از این بازی‌ها در دور رفت، در خانه خودشان کسب شده اما حالا شاگردان فرهاد مجیدی باید آن نتایج را در خانه حریف تکرار کنند. در نهایت باید دید آبی‌ها می‌توانند نتایج دور رفت را تکرار کنند، با از دست دادن امتیاز قهرمانی را از دست می‌دهند، یا اصلا رقیب هم به نوبه خود امتیاز از دست می‌دهد و به قهرمانی این تیم کمک می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون