کد خبر: ۲۱۹۸۱
۱۱:۲۳ -۲۸ دی ۱۳۹۹
با حضور نماینده وزیر صمت در اصناف، اعضای فراکسیون اصناف مجلس و اتحادیه های صنفی حوزه خودرو
درستی، نماینده وزیر صمت در اصناف کشور به همراه شاوردیان رئیس کمیته اصناف تهران فراکسیون اصناف و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با حضور در اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران با اتحادیه های همگن حوزه خودرو نشست برگزار نمودند.

فراکسیون اصناف مجلس

نشان تجارت - درستی، نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران به همراه آرا شاوردیان رئیس کمیته اصناف تهران فراکسیون اصناف و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، روز ۹۹/۱۰/۲۵ با حضور در اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران با اتحادیه های همگن حوزه خودرو نشست برگزار نمودند.

در این نشست که اتحادیه های تعمیرکاران خودرو، آهنگران و صنعتگران خودرو، باطری و خدمات برق تخصصی خودرو، دارندگان اتوسرویس، تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش خودرو، تشکدوزان و صندلی سازان خودرو، لاستیک، روغن، پنچرگیران و فیلتر سازان و گلگیر و رادیاتور تهران حضور داشتند، در خصوص بررسی مشکلات اصناف در حوزه های مختلف بحث و تبادل نظر گردید.

نشست کمیته اصناف تهران فراکسیون اصناف مجلس با حضور ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران و اعضای کمیته آقایان آرا شاوردیان و مجتبی توانگر نمایندگان مجلس برگزار میگردد.

منبع: اتاق اصناف ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گوناگون