کد خبر: ۱۹۴۲۴
۱۱:۳۳ -۰۶ شهريور ۱۳۹۹
باید به انتظار نشست و دید آیا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به اظهارات تند و عجیب و غریب یحیی گل محمدی پس از دربی جام حذفی واکنش نشان خواهد داد و او را برای پاسخ‌گویی دعوت خواهد کرد یا به‌راحتی از کنار موضوع عبور می‌کند؟

نشان تجارت - پرسپولیس که چند روز پیش توانسته بود برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ برتر شود، شب گذشته در برابر استقلال، رقیب سنتی خود در ضیافت پنالتی‌ها شکست خورد تا این استقلال باشد که به دیدار فینال جام حذفی راه پیدا کند.

اما نکته حائزاهمیت دیشب، صحبت‌های یحیی گل محمدی بود که در کنفرانس پس از بازی مطرح شد.

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس در کنفرانس پس از دربی جام حذفی گفت: اتفاقاتی که از قبل درباره داوری رخ داد باعث شد تا پیام حیدری هم تحت فشار باشد و خیلی از صحنه‌ها که می‌توانست به حریف کارت بدهد، نداد و ما احساس کردیم که تیم حریف مصونیت دارد و این ذهنیت بود و ما را عصبی کرد. این اتفاقات در شان و شخصیت فوتبال ایران نمی‌گویم نیست، شاید هم باشد! با این برخوردهایی که با تمام فوتبالی‌ها می‌کنند، حق مردم را ضایع می‌کنند و باعث تاسف است.

او در ادامه اظهارات تندش افزود: تبریک به آن‌هایی که می‌خواستند این تیم (استقلال) برنده دربی باشد. نمی‌دانم شب را چطور می‌خواهند بخوابند که یکی هم اینجا نشسته. نمی‌دانم چرا می‌خواستید که این تیم قهرمان شود.

این صحبت‌های عجیب و غریب گل محمدی در حالی مطرح شد که در زمانی که بازی با یک گل به نفع استقلال بود، داور یک پنالتی که می‌توانست سرنوشت بازی را عوض کند به نفع استقلال نگرفت و همچنین پرسپولیس با گل دقایق پایانی‌اش، دو بر یک از حریفش جلو بود و اگر دقت می‌کرد و چند دقیقه آخر بازی را به کنترل خود درمی‌آورد می‌توانست به‌جای استقلال در فینال جام حذفی حضور داشته باشد.

در همین رابطه و در واکنش به اظهارات عجیب سرمربی پرسپولیس، افشین خماند روزنامه‌نگار ورزشی درباره دربی نوشته: بازنده خوب‌بودن هنری است که یحیی گل‌محمدی هم نداشت، استاد اگر دقیقه ۹۳ گل نمی‌خورد، اگر مهاجمت درست پنالتی می‌زد کی زور اون که می‌خواست می‌رسید؟

حال باید به انتظار نشست و دید آیا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به اظهارات یحیی گل محمدی واکنش نشان خواهد داد و او را برای پاسخ‌گویی دعوت خواهد کرد یا به‌راحتی از کنار موضوع عبور می‌کند؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون