پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

پیش‌بینی جالب از قیمت طلا در روز‌های آینده/ منتظر پرواز قیمت طلا باشید

بر اساس نظرسنجی کیتکو، علیرغم کاهش ۲۰ دلاری قیمت اونس طلا قبل از پایان هفته، همچنان روند حرکتی طلا در هفته آتی صعودی ارزیابی می‌شود.

کشف قیمت جدید در بازار مسکن/ مالکان از فروش خانه دست کشیدند

ایسنا نوشت: رکود کماکان بر بازار مسکن حکفرماست، اما واسطه‌های ملکی می‌گویند امتناع مالکان از فروش مسکن تا کشف قیمت‌های جدید از یک طرف و پایین بودن توان طرف تقاضا از سوی دیگر، فضای سردرگمی را در بازار مسکن ایجاد کرده است. این تغییر رویکرد بعضی فروشندگان، پس از رشد ۶ درصدی قیمت مسکن در اسفندماه اتفاق افتاده، ولی عمده کارشناسان برای سال جاری افزایش کمتر از تورم عمومی را برای این حوزه پیش‌بینی می‌کنند.

پیش‌بینی مهم از قیمت دلار

رئیس اسبق کانون صرافان، قیمت دلار پس از آزادسازی دارایی‌های مسدود شده را پیش‌بینی کرد.

دلار در پاگرد نهایی کانال ۲۷

نوسان‌گیران ارزی در ۲۰ روز نخست سال جدید تا کنون حدود ۷ درصد از معاملات دلاری خود سود کسب کرده‌اند که این رقم از شاخص بازدهی کل سال ۱۴۰۰ به میزان یک واحد درصد بیشتر است.

قیمت خودرو ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان گران شد

بازار امروز خرید و فروش خودرو نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش قیمت ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی در انواع محصولات داخلی بود، فعالان بازار کاهش عرضه خودرو توسط خودروسازان را به همراه بلاتکلیفی در واردات خودرو عامل به همریختگی بازار می‌دانند.

راستینه: باید ظرفیت ۶۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان دو برابر شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: شرکت‌های دانش بنیان چون تحریم‌پذیر نیستند می‌توانند با قدرت کارشان را توسعه دهند و این برای ایران، یک مسیر موفقیت‌آمیز است اگر همه پای کار بیایند و قدر بدانند.

موج‌سازی جدید در بازار دلار

روند افزایشی شاخص بازار ارز در چهارمین روز هفته جاری نیز ادامه یافت. پس از نوسان قیمت کوتاه‌مدت دلار در کریدور پله‌های انتهایی کانال ۲۶ هزار تومانی تا سقف قیمتی ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومانی در روز‌های گذشته، دیروز این ارز در پله‌های میانی کانال ۲۷ هزار تومانی معامله شد.

توقف سمند و پژوه ۴۰۵ قطعی است!

وزیر صمت برای دومین بار پس از صدور فرمان هشت ماده‌ای رئیس‌جمهور در حوزه خودرو، امروز ۱۳ فروردین ماه از گروه‌های صنعتی ایران خودرو و سایپا بازدید کرد.

مهدی باقری: وزیر صمت قول تحول در حوزه معدن را به مجلس داده است

نماینده زنجان گفت: دولتمردان و کارشناسان‌شان اتفاق‌نظر دارند که معدن یکی از بزرگ‌ترین ظرفیت‌های اقتصادی کشور است. چه بسا بعد از نفت، معدن بهترین و درآمدزاترین پتانسیل برای ایران باشد.

آپارتمان‌های ۵۰ متری غرب تهران چند؟ + جدول

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۵۰ متری غرب تهران خواهیم پرداخت.
۱
گوناگون