کد خبر: ۵۲۲۴۸
۲۳:۰۰ -۱۷ فروردين ۱۴۰۳

واحد فرسوده ارائه دهید؛ زمین تحویل بگیرید

به گفته مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران، برای اجرای طرح‌ نوسازی بافت‌های فرسوده بسته‌های تشویقی زیادی در نظر گرفته شده است.

واحد فرسوده ارائه دهید؛ زمین تحویل بگیرید

نشان تجارت - حسین جنتی مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران با بیان اینکه اجرای طرح نوسازی بافت‌های فرسوده در شهر‌های مختلف استان تهران آغاز شده است گفت: برای اجرای طرح نوسازی بافت‌های فرسوده بسته‌های تشویقی زیادی در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: بسته‌های تشویقی شامل کاهش صدور پروانه از ۸ ماه به ۲ ماه، تخصیص ۵۰ درصدی به سازندگان و ارائه تسهیلات بانکی به مردم است.
بنا به گفته مسئولان، نوسازی ۲۵۰ هزار بافت فرسوده در سال جدید یکی از مهم‌ترین گام‌ها در جهت جهش تولید مسکن است که با حضور مردم به مرحله اجرا می‌رسد.
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران از اجرای طرح کلید به کلید و کلید به زمین، خبر داد و افزود: مردم در صورت اعلام آمادگی می‌توانند مسکن خود را با یک زمین معاوضه کنند که شامل تخفیف ۴۰ درصدی هم خواهند شد.
جنتی با بیان اینکه از جمله شهر‌های پیشرو در این خصوص صالحیه است که زمان صدور پروانه در این شهر به یک هفته کاهش یافته است افزود: شهر صالحیه دومین شهر کشور در اجرای طرح کلید به کلید و اولین شهر در تهران است که امیدواریم سایر شهرداران نیز به این جریان ملحق شوند.

برچسب ها:
ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون