کد خبر: ۳۷۸۳۲
۱۳:۱۲ -۱۳ دی ۱۴۰۰
نمایشنامه نویس برجسته روس بعد از تماشای تله تئاترهای«سهم زن» و «یک آشنایی ساده» که ماندانا مجیدی ترجمه و محمد قنبری کارگردانی آن را به عهده داشته است، طی یادداشتی ضمن ابراز خوشحالی از اجرای آثارش در ایران، این آثار را مسحور کننده توصیف کرد.

نشان تجارت - به گزارش روابط عمومی این نمایش، والنتین کراسناگوروف بعد از تماشای تله تئاتر «یک آشنایی ساده» گفت: این نمایش تعریف جدیدی را از نمایشنامه ارائه داده است. خیلی خوشحالم نمایشنامه من با یک رویکرد و تفکر جدید اجرا شده است.

این نمایشنامه نویس طی یادداشتی که در سایت خودش منتشر کرده؛ نوشته است: من تله‌تئاتر‌های «یک آشنایی ساده» و «سهم زن» ساخته محمد قنبری با ترجمه ماندانا مجیدی را دیدم، مسحور سطح بالای کارگردانی، بازی حرفه‌ای بازیگران، زیبایی و افسون آنان شدم. ضمن آرزوی توفیق برای نمایش‌ها، امیدوارم باز هم با دست‌اندرکاران امکان همکاری در آینده فراهم گردد.

اکران آنلاین تله تئاتر «یک آشنایی ساده» و «سهم زن» روی سایت تیوال آغاز شده است. شبنم قلی خانی و ایوب آقاخانی در تله تئاتر «یک آشنایی ساده» و متین ستوده و سمیرا حسینی در نمایش«سهم زن» ایفای نقش می‌کنند و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیط می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

تله تئاتر یک آشنایی ساده

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون