کد خبر: ۳۷۲۸۹
۱۲:۲۵ -۲۸ آذر ۱۴۰۰
مهناز افشار با انتشار عکس تزریق دوز سوم واکنسش نوشت: اصلا هم ترس نداره، برای محافظت از خود و دیگران و جامعه راهی جز این نیست.

استایل عجیب مهناز افشار با لباس جذب در هنگام تزریق واکسن کرونا + عکس

نشان تجارت - تصویر زیر جدیدترین عکس مهناز افشار بازیگر زن معروف است که امروز جمعه 26 آذر از خودش منتشر کرده که در حال تزریق واکسن کرونا است.

واکسن زدن مهناز افشار در خارج.

استایل مهناز افشار

جدیدترین حاشیه مهناز افشار

مهناز افشار خطاب به همسر سابقش یاسین رامین گفت: هفت سال شاهد حواشی‌هایی که برات ساخته شده بود و اصل پرونده‌ات بودم.

و حالا مهم‌ترین چیز از دید خودم را میگم و آنهم غم و دردی بود که در این سال‌ها در سکوت تحمل کردی و صبوری و متانت رفتاری که در این سال‌ها و همه این اتفاقات داشتی. بهت تبریک میگم.

مهناز افشار بازیگری را با مجموعهٔ تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با بازی در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ شناخته شد.

شباهت مهناز افشار به گوگوش در به شهرت رسیدنش و توجه رسانه‌ها به او در آغاز کارش تأثیرگذار بود.

مهناز افشار در دهه ۱۳۸۰ از چهره‌های سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد.

تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های معتبر داخلی نجامید.

مهناز افشار، در سال ۱۳۹۳ در یکی از نقش‌های اصلی در فیلم سینمایی معلم به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناس تاجیکستان، بازی کرد.

در آبان ۱۳۹۱ کنسرت خیرخواهانه روزبه نعمت‌اللهی به تهیه‌کنندگی مهناز افشار در مرکز همایش‌های برج میلاد برای کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان برگزار شد.

در این مراسم تعدادی از سینماگران و بازیگران و همچنین ورزشکاران حضور داشتند.

او در سال ۱۳۹۸ به عنوان یکی از داوران در مسابقهٔ تلویزیونی پرشیاز گات تلنت حضور پیدا کرد که این اتفاق واکنش‌ها و بازخوردهای متفاوتی را در فضای مجازی به دنبال داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون