کد خبر: ۳۳۱۵۰
۲۰:۳۲ -۰۴ شهريور ۱۴۰۰
محمدجواد ظریف وزیر سابق امور خارجه در پستی در اینستاگرام به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دیدارش با امیرعبداللهیان از ایثارگران سلامت عذرخواهی کرد.

عذرخواهی ظریف

نشان تجارتمحمدجواد ظریف وزیر سابق امور خارجه امروز (پنجشنبه) در صفحه اینستاگرامش در خصوص عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هنگام دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جدید نوشت:

«سلام

خدا را شاکرم که بار این مسئولیت سنگین از دوشم برداشته شد و برای جناب آقای دکتر امیرعبداللهیان در تحمل این بار سنگین دعا می‌کنم و در خدمت ایشان خواهم بود.

اما یک عذرخواهی اساسی؛ آنقدر شوق فراغت از مسئولیت و دیدن دوست و همکاری قدیمی به عنوان جانشین مرا برای لحظاتی از خود بی خود کرد که رفتار خلاف پروتکل کرونا داشتم و سخنان نابه‌جا گفتم.

با دیدن کلیپ شرمنده شدم و لازم دیدم از همه مردم به ویژه ایثارگران سلامت عذرخواهی کنم. ببخشید»

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جدید جمهوری اسلامی ایران که دیروز (چهارشنبه) موفق به اخذ رای موافق ۲۷۰ نماینده مجلس شورای اسلامی شد، امروز (پنجشنبه) با استقبال محمدجواد ظریف در محل وزارت امور خارجه حضور یافت.

وی ضمن شرکت در نشست مشترک وزارت خارجه و وزارت بهداشت درباره تامین واکسن کرونا از منابع خارجی، با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه سابق نیز دیدار و در نشستی خصوصی به گفت‌وگو نشست.

محمدجواد ظریف نیز با بدرقه امیرعبداللهیان وزارت امور خارجه را ترک کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون