کد خبر: ۳۳۰۹۶
۱۶:۴۷ -۰۲ شهريور ۱۴۰۰
زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران:
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: تا دیروز بعدازظهر تعداد واکسیناسیون در تهران از ۴ میلیون دُز عبور کرده است.

تزریق واکسن کرونا

نشان تجارتعلیرضا زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در حاشیه راه اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در فرهنگسرای خاوران، گفت: تا دیروز بعدازظهر تعداد واکسیناسیون در تهران از ۴ میلیون دُز عبور کرده است.

وی افزود: از این تعداد حدود یک میلیون و ۷۵ هزار نفر دز دوم واکسن را هم دریافت کردند.

زالی بیان داشت: دیروز هفتیمین روز که تعداد واکسیناسیون روزانه در تهران بالای ۱۰۰ هزار دز بوده است.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران ادامه داد: تا انتهای این هفته تمام گروه‌های مشاعل مندرج در گروه سوم از جمله فرهنگیان هم واکسن دریافت می‌کند و تاکنون ۸۰ درصد این کار انجام شده است.

زالی تصریح کرد: با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حداقل ظرفیت ۶ هزار دز در روز به ظرفیت تزریق واکسن کرونا در تهران اضافه خواهد شد.

وی از افزایش تعداد مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در تهران اشاره کرد و گفت: در روز‌های آینده شاهد افتتاح مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در تهران خواهیم بود که این کار براساس نقشه یابی از لحاظ جمعیت و سایر شاخص‌ها، انجام خواهد شد.

رئیس ستاد مقابله با کرونا بیان داشت: ما با راه اندازی مراکز واکسیناسیون، هم شاهد افزایش ظرفیت تزریق و هم سرعت بخشیدن واکسینه کردن مردم، خواهیم بود.

ظرفیت تولید ۱۵ میلیون ماسک در ماه را داریم

حجت الاسلام میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هم در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر ما ظرفیت تولید ۱۵ میلیون ماسک در ماه را داریم.

وی ادامه داد: این کار متناسب با نیازی که وزارت بهداشت، اقدام به تولید ماسک خواهیم کرد.

حجت الاسلام امرودی افزود: در هفته گذشته ما اولین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در فرهنگسرای اشراق با ظرفیت ۴ هزار دز افتتاح کردیم.

وی افزود: دو فرهنگسرای ملل و شهید سردار سلیمانی در حال واکسیناسیون مردم هستند که این مراکز ظرفیت تزریق ۳ هزار دز را دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون