کد خبر: ۲۳۸۹۶
۱۲:۵۳ -۰۵ اسفند ۱۳۹۹
اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: تا پایان ۱۵ فروردین تعطیلی گشت‌ها را نخواهیم داشت و گشت‌ها در شهر تهران در خدمت مردم هستند.

تعزیرات

نشان تجارت - محمدعلی اسفنانی با اشاره به اینکه بخش اعظم انرژی تعزیرات به بازار شب عید معطوف است، اظهار کرد: شرایط مطلوب نیست و استدعا داریم مردم در خریدها، شیوع ویروس را مدنظر داشته باشند و مراعات کنند.

وی با اشاره به افزیش قیمت میوه‌های وارداتی گفت: پیگیری‌هایی صورت گرفته و بر اساس آنچه دریافتم، حذف ثبت سفارش میوه‌ها در موعد مقرر باعث افزایش قیمت شده است.

اسفنانی همچنین در خصوص گرانی سایر میوه‌ها که مردم در تامین آن‌ها دچار مشکل بودند، افزود: ما با آن‌هایی که گران‌تر از قیمت متعارف اقدام به فروش می‌کنند، برخورد کرده ایم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرتهران گفت: هر ساله طرحی ویژه برای عید داریم و امسال متاثر از فضای کرونایی هستیم که بخش قابل توجهی از نیرو‌ها را در حوزه کالا‌های سلامت محور حفظ می‌کنیم.

اسفنانی با اعلام اینکه ان شاالله شاهد احتکار نباشیم، افزود: ما در ایام تعطیلات و بصورت شبانه روزی کشیک داریم و گشت‌های ما آماده حضور در مکان‌هایی هستند که گزارش تخلف آن‌ها می‌رسد.

اسفنانی افزود: برخی کالا‌ها فرایند خاصی برای عرضه شبکه‌ای می‌طلبند و ممکن است کالایی مثل سوخت و آرد و... خارج از شبکه توزیع شود.

وی خاطرنشان کرد: در مراکز درمانی هم شاهد تخلفاتی هستیم که ضرورت دارد ما حضور یابیم.

اسفنانی ادامه داد: این مراکز باید شبانه روزی خدمات رسانی کنند و این آمادگی وجود دارد که نیرو‌های ما حضور پیدا کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: حوزه میوه نیز از اوایل بامداد کار توزیع را انجام می‌دهند و ممکن است از نظر گران فروشی نظارت داشته باشیم.

اسفنانی اضافه کرد: آمادگی داریم در ساعات اولیه روز و حتی هر زمان از شبانه روز اقدام به نظارت نماییم.

وی افزود: به شرکت‌هایی که تعهد ارزی نداده اند، نظارت داریم تا کشور دچار مشکلی برای تامین ارز نشود.

منبع: بازار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نبض بازار
گوناگون