کد خبر: ۲۲۳۵۷
۱۲:۵۴ -۰۵ بهمن ۱۳۹۹
عسگری، معاون استاندار تهران با اشاره به پایان سال و نوسان قیمت از آغاز طرح تشدید نظارتی و کارگروه نظارت بر کالا‌های بسته بندی شده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از دهم اسفند خبر داد.

بازار شب عید

نشان تجارت - حشمت الله عسگری در پنجاه و یکمین جلسه تنظیم بازار استان با اشاره به نزدیک شدن به روز‌های پایانی سال افزود: هرگونه وقفه و غفلت در نظارت بر بازار به ویژه بر مرغداری ها، باعث ایجاد تنش قیمتی می‌شود؛ لذا افزایش نظارت‌ها بر تمامی مراحل از تولید تا عرضه ضروری است.

وی افزود: این نظارت نیازمند همکاری تیمی از اصناف و دستگاه‌های مربوطه در قالب یک طرح با محتوا باید انجام شود و بر این اساس طرح تشدید نظارت از دهم اسفندماه آغاز می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به تشکیل کارگروه نظارتی بر کالا‌های بسته بندی شده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای افزود: اختلاف قیمت کالا‌های بسته بندی شده در سطح عمده فروشی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای بسیار زیاد است، از اینرو باید جهت نظارت متمرکز بر کالا‌های بسته بندی شده، تیم نظارتی تشکیل شود و از صفر تا صد این کالا‌ها را مورد بررسی و نظارت قرار دهد.

عسگری گفت: پرونده مرغداری‌های متخلف در اولویت قرار دارد و اشد مجازات برای متخلفین درنظر گرفته شده است بر این اساس تعیین تکلیف پرونده‌ها تسریع می‌شود.

منبع: بازار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون