کد خبر: ۲۱۱۵۲
۱۵:۲۰ -۱۳ دی ۱۳۹۹
در جلسه رییس پلیس راهور ناجا و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد مطرح شد
سردار سید کمال هادیان فر رییس پلیس راهور ناجا در دیدار با حمیدرضا مؤمنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم که با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور برگزار شد، بر لزوم تدوین دستورالعمل جهت ساماندهی وضعیت پلاک خودروها در این منطقه تفاهم کردند.

شماره‌ گذاری خودروهای منطقه آزاد قشم

نشان تجارت - رییس پلیس راهور ناجا در این جلسه با استقبال از همکاری خوب شکل‌گرفته میان منطقه آزاد قشم و پلیس راهور، تدوین دستورالعمل جدید را برای رفع برخی مشکلات در حوزه‌های شماره‌گذاری، نقل‌وانتقال مالکیت و تعویض پلاک خودروها ضروری دانست.

تسهیل فرآیند تعویض پلاک خودروها، شماره‌گذاری خودروهای جدید و همچنین انتقال مالکین در منطقه آزاد قشم باهدف اعمال مدیریت کارآمد و یکپارچه‌سازی فرآیندهای قانونی در جزیره قشم انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش با تدوین ضوابط و دستورالعمل جدید و همچنین با تفاهم میان دو مجموعه و در مرحله اول طرح تعویض پلاک در منطقه آزاد قشم با همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد قشم و پلیس راهور ناجا اجرایی خواهد شد.

گفتنی است، پیش‌بینی‌شده در مرحله بعد و آینده‌ای نزدیک طرح یکسان‌سازی پلاک و اختصاص پلاک ملی منطقه آزاد به خودروهای شماره‌گذاری شده در محدوده منطقه آزاد قشم اعم از خودروهای ساخت داخل و خودروهای وارداتی در دستور کار قرار گیرد.

منبع: خبرآنلاین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون