پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

فعلا ناترازی بنزین نداریم

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی از سوآپ فراورده در شرایط خاص خبر داد و گفت: در شرایط کنونی عرضه و تقاضای بنزین را مدیریت کرده‌ایم.
اخبار

اوجی: میعانات گازی ذخیره‌شده روی آب به صفر رسید

وزیر نفت گفت: در شرایطی که در گذشته ۷۸ میلیون بشکه میعانات روی دریا ذخیره شده بود، امروز این رقم به صفر رسیده است و میعانات گازی روی آب نداریم.

برق مجانی، کم مصرف‌ها را می‌گیرد

بوشهر اگر چه تیرماه آغازگر تابستان است، اما در استان‌های جنوبی کشور از جمله بوشهر این فصل زودرس است و به‌طور معمول از دهه دوم اردیبهشت‌ماه احساس می‌شود؛ از اوایل خرداد هم که کولرگازی‌ها دنده پنج کار می‌کنند تا شرجی ۹۰ درصد و گرمای ۴۰ درجه سانتی‌گرادِ بندر قابل تحمل‌تر شود.

قیمت نفت یک دلار بالا رفت

قیمت نفت در پی کاهش ذخایر آمریکا و هشدار وزیر انرژی عربستان به سفته‌بازان که دورنمای کاهش بیشتر تولید اوپک پلاس را برانگیخت، در معاملات روز چهارشنبه بیش از یک دلار افزایش پیدا کرد.

اجرای حفاری نوین و آنلاین در میدان نفتی بینک

پارک فناوری پردیس با انعقاد توافق‌نامه‌ای با یکی از شرکت‌های نفتی، کنسرسیومی از شرکت‌های دانش‌بنیان را برای اجرای حفاری نوین و آنلاین در میدان نفتی بینک ایجاد کرده است.

حسینی: قیمت بنزین و آرد افزایش نخواهد داشت

معاون رئیس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قیمت بنزین در سال جاری افزایش خواهد یافت تاکید کرد: گرانی بنزین و آرد را نخواهیم داشت و کسانی که آن را برای جلوگیری از قاچاق توصیه می‌کنند باید به دنبال راهکار‌های دیگری در این زمینه باشند.

خط قرمز لایحه برنامه هفتم توسعه در حوزه آب

لایحه برنامه هفتم توسعه مواردی را برای استقرار حکمرانی مطلوب، هماهنگی سیاست گذاری، تحقق رویکرد توسعه پایدار و مدیریت به‌هم پیوسته آب مطرح کرده است.
۱
گوناگون