پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

مدیر صرافی رمزارز اکسننس همچنان متواری/ مالباختگان چه کنند؟

پس از متواری شدن مسئولان صرافی رمزارز اکسننس در حالی خبر‌های ضد و نقیض از دستگیری مدیر و دیگر همدستان این صرافی مخابره می‌شود که پیگیری‌های اقتصاد ۲۴ نشان می‌دهد این اخبار صحت ندارد و مدیر و همدستان صرافی اکسننس همچنان متواری و مالباختگان سرگردان هستند.

پیش‌بینی نرخ ارز در نیمه دوم سال/ دلار ۳۵ هزار تومانی در راه است؟

رییس اسبق کانون صرافان، وضعیت بازار ارز در نیمه دوم ۱۴۰۰ را پیش‌بینی کرد.

برکناری هیات مدیره شرکت بورس چقدر جدی است؟

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: برکناری هیات مدیره شرکت بورس کمترین خواسته سهامدارانی است که در ۱۵ ماه گذشته متحمل ضرر و زیان‌های هنگفت در بازار سرمایه شده‌اند، هرچند این برکناری نباید راهی برای سرپوش گذاشتن بر سایر تخلفات و بی‌تدبیری‌های انجام شده باشد.

زور شاخص بورس به صعود نرسید

بازار سرمایه امروز روندی پرنوسان داشت و شاخص کل بورس که در ساعات میانی معاملات توانسته بود تا یک میلیون و ۴۳۱ هزار واحد افزایش یابد در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت.

سیگنال مهم رییس کل بانک مرکزی برای مهار تورم

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در هشت ماه اخیر اضافه برداشت و دریافت خط اعتباری بانک‌ها از بانک مرکزی به حداقل ممکن و به حدود صفر رسیده است.

مجلس پیگیر تعیین پاداش‌های هیئت مدیره بانک‌ها و بیمه‌ها می‌شود / ضرورت حساب و کتاب در پرداخت پاداش‌ها

اعضای هیئت مدیره بانک‌ها و بیمه‌ها در حالی پس از برگزاری مجامع پاداش‌های نجومی برای خود تعیین می‌کنند که مجلس قصد دارد علت این پولپاشی رابررسی و مانع از تضییع حقوق همه سهامداران و کارکنان شرکت‌ها شود.

صدور هزاران کد خرید سیمان در برابر ۲۰ دلال بزرگ

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حسن عرضه محصولات در بورس کالا این است که فاصله معناداری میان قیمت تولید و عرضه با مصرف ایجاد شده بود، اما بورس کالا توانست این فاصله را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

تعطیلی بورس از روز ۲۵ تا ۳۰ مرداد ماه

پیرو تعطیلی سراسری کشور از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ مردادماه سال جاری، بورس هم تعطیل می‌شود.

روی آوردن بازار به سهام کوچک / وزیر اقتصاد آینده چه تأثیری روی بازار می‌گذارد؟

کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه معاملات امروز حول محور سهم‌های کوچک می‌گشت، از تأثیر وزیر پیشنهادی اقتصاد روی بازار سهام توضیحاتی ارائه کرد.

دعوت‌نامه بورسی‌ها از بانکی‌ها

زمینه عرضه املاک و مستغلات در تالار شیشه‌ای فراهم شده است و در این راستا بورسی‌ها طی چند نامه از بانکی‌ها برای عرضه املاک و مستغلات مازادشان در بستر بورس کالا دعوت کرده اند.
۱
آخرین اخبار
گوناگون