کد خبر: ۵۱۹۱۳
۱۴:۰۹ -۰۴ فروردين ۱۴۰۳
بررسی پلتفرم‌های اجاره روزانه در این شهر نشان می‌دهد که برای اجاره یک شب اقامت سوییت در اصفهان دست‌کم باید حدود ۹۰۰ هزار تا یک میلیون تومان در نظر داشت.

هزینه یک شب اقامت در اصفهان چقدر است؟

نشان تجارت - اصفهان همواره یکی از مقاصد محبوب برای گردشگران داخلی و خارجی است و در ایام نوروز نیز اقامت در سوئیت‌ها و اقامتگاه‌های بومی در اصفهان، برای مسافران نوروزی فرصتی فراهم می‌کند تا از اصفهان، معروف به نصف جهان دیدن کنند.

بررسی پلتفرم‌های اجاره روزانه در این شهر نشان می‌دهد که برای اجاره یک شب اقامت سوییت در اصفهان دست‌کم باید حدود ۹۰۰ هزار تا یک میلیون تومان در نظر داشت؛ همچنین برای برای اجاره یک شب اقامت بوم‌گردی، به حداقل ۴۵۰ هزار تومان برای هر نفر نیاز است.

آنطور که مشاهدات ما نشان می‌دهد، به نظر می‌رسد هزینه اقامت در سوییت در کیش گرانتر از اقامت درجزیره قشم است.

مشاهدات نشان می‌دهد در ایام نوروز و تعطیلات در اصفهان نیز مانند سایر نقاط توریستی ایران، میزبانان اجاره آپارتمان خود را نسبت به روز‌های عادی افزایش داده‌اند.


بیشتر بخوانید:  ۱۴ درصد افزایش قیمت مسکن در بازاری که دچار رکود شدید است!


برای مثال، هزینه یک شب اقامت در سوئیت یک خوابه و ۳۷ متری در ایام عادی ۶۰۰ هزار تومان است که در ایام تعطیلات نوروز به ۴ میلیون تومان افزایش یافته است.

یا برای سوییتی دیگر با ۷۵ مترمربع زیربنا و حداکثر ظرفیت ۵ نفر، در روز‌های عادی ۸۰۰ هزار تومان و در ایام تعطیلات، ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

در کنار سایر اقامتگاه‌ها، تعداد اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی نیز در حال افزایش و به دلیل هزینه کمتر و معماری محلی، خاص و قدیمی آن مورد استقبال بسیاری از مسافران قرار می‌گیرد.

برای مثال، هزینه اقامت روزانه در یک اتاق بوم گردی ۱۰ متری و یک نفره در نوروز، ۸۸۰ هزار تومان نیاز است که نسبت به ایام عادی ۱۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

هزینه یک شب اقامت در اصفهان چقدر است؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون