کد خبر: ۴۷۰۶۱
۱۲:۵۰ -۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
در هنگام نصب ایزوگام باید به کیفیت و گواهی استاندارد درج شده بر روی این ایزوگام ها توجه کنید تا محصول خریداری شده بتواند به خوبی سطح پشت بام شما را پوشش داده و کیفیت و ایمنی آن را تضمین کند.

نشان تجارت - قبل از نصب ایزوگام بدانید نصب ایزوگام از جمله خدماتی است که نمایندگی های فروش آن ، به مشتریان خود ارائه می کند. عایق های رطوبتی پیش ساخته از جمله محصولات پوششی است که می تواند از سازه های شما در برابر آسیب محافظت کند. در هنگام نصب ایزوگام باید به کیفیت و گواهی استاندارد درج شده بر روی این ایزوگام ها توجه کنید تا محصول خریداری شده بتواند به خوبی سطح پشت بام شما را پوشش داده و کیفیت و ایمنی آن را تضمین کند.

1 . شرایط نصب ایزوگام

برای نصب ایزوگام باید در روزهای خشک و بدون بارش اقدام کنید. زیرا در هنگام نصب ایزوگام نباید سطح کار خیس و یا آلوده باشد. در صورتی که هرگونه آلودگی بر روی سطح وجود داشته باشد عایق به خوبی نمی چسبد و پس از مدتی مقاومت خود را از دست داده و رطوبت در آن نفوذ می کند. از جمله تجهیزاتی که برای نصب ایزوگام لازم است می توان به کپسول گاز، تیغ موکت بری تیز، شعله پخش کن، کفش زیر تخت، جارو، فندک فلزی و دستکش برزنتی و نسوز اشاره کرد.

2 . هزینه نصب ایزوگام

هزینه نصب ایزوگام را نمی توان به صورت قطعی اعلام کرد. این هزینه ها تابع فاکتورها و موارد مختلفی است و شما باید برای نصب ایزوگام تمامی زوایای آن را مورد بررسی قرار دهید. عایق کاری و پوشش دهی پشت بام با استفاده از ایزوگام نه تنها از سازه های شما در برابر رطوبت محافظت می کند، بلکه اجازه نمی دهد که آفتاب و اشعه های خورشید به مصالح ساختمانی شما آسیبی وارد کند. شرکت های معتبر پیش از نصب ایزوگام،  قراردادی را امضا می کنند و در این قرارداد تمامی شرایط و قیمت نصب را تعیین می کنند. در این حالت شما می توانید از کیفیت اجرای ایزوگام مطمئن شده و ضمانت نامه ای را در دست داشته باشید.هزینه نصب ایزوگام به دو صورت محاسبه می شود.
برخی از شرکت ها تنها خدمات اجرای ایزوگام را انجام می دهند و برخی دیگر نه تنها در زمینه اجرای ایزوگام فعال می باشند، بلکه تولید و فروش انواع ایزوگام ها را نیز برعهده دارند. معمولا شرکت هایی که دارای خدمات تولید و اجرای ایزوگام هستند اعتبار بالاتری دارند. زیرا برای افزایش ماندگاری عایق نصب شده، از بهترین جنس ایزوگام استفاده می کنند. یکی از مهم ترین فرایندی که در نصب ایزوگام  باید مورد توجه قرار گیرد، زیرکاری ایزوگام می باشد. ایزوگام ها با استفاده از حرارت نرم شده و قابلیت چسبندگی پیدا می کند و در این حالت می توان به راحتی آن را نصب کرد.

5 نکته که قبل از اجرای ایزوگام باید بدانید

3 . ایزوگام مناسب برای پشت بام

ایزوگام بر اساس اهداف مختلفی انجام می پذیرد. اصلی ترین هدف از نصب ایزوگام در تهران جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت می باشد. ایزوگام ها از متریال های مختلفی تولید می شود و در دسته های مختلفی قرار می گیرد. بنابراین در هنگام نصب ایزوگام باید موارد متعددی را مورد توجه قرار دهید تا ایزوگام نصب شده کاملا استاندارد و ایمن باشد. برای اجرای ایزوگام و بهره بردن از مزایا و ویژگی های آن باید به خوبی اهداف خود را از نصب این محصول در نظر گرفته و سپس مناسب ترین ایزوگام را نصب و اجرا کنید.به عنوان مثال ایزوگام های پشت بام بهتر است از جنس ایزوگام های سه لایه با روکش آلومینیومی باشد تا در برابر نور خورشید کیفیت خود را از دست ندهد. ولی برای مکان هایی از جمله سرویس بهداشتی و لوله های داخلی ساختمان می توانید ایزوگام های دو لایه بدون روکش آلومینیومی را نصب کنید. 

4 . شیب بندی پشت بام برای ایزوگام

شیب بندی پشت بام یکی از مهم ترین مواردی است که در هنگام نصب ایزوگام باید به آن بسیار اهمیت دهید.همان طور که می دانید آب ناشی از برف و باران از طریق ناودان ها خارج می شود. به همین دلیل در هنگام نصب ایزوگام باید دقت کنید که ایزوگام به گونه ای باشد که شیب آن در جهت ناودان ها بوده تا آب را به سمت ناودان ها هدایت کند.

5 . فروش و نصب ایزوگام در تهران

در حال حاضر بسیاری از شرکت ها در زمینه خدمات نصب ایزوگام در حال فعالیت می باشند. این شرکت ها با استفاده از تجهیزات و دانشی که دارند می توانند خدمات نصب را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. "عایق پویان" نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران است که با بهره گیری از ابزار و تجهیزات مدرن و بروز خود و همچنین علم و دانش نصابان توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند. برای اطلاع از قیمت ایزوگام با نصب تهران ، کافی است با "عایق پویان " تماس بگیرید. 
۰۹۱۲۵۲۵۷۷۹۲
www.isogam2022.ir

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون