کد خبر: ۴۶۸۶۳
۱۸:۳۰ -۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲
رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره روند آتی بازار گفته؛ پیش‌بینی بازار یک مقدار سخت است و نمی‌توان وضعیت آینده بازار را پیش‌بینی کرد و باید ببینیم شرایط روز سیاسی و اقتصادی در دنیا چه خواهد بود.
قیمت طلا
نشان تجارت - بررسی شاخص قیمت طلا در طول یک‌ماه گذشته، از ریزش ۱.۳ درصدی قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار حکایت دارد. در حال حاضر هر گرم طلای ۱۸عیار ۲ میلیون و ۶۰۵ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد و این عدد ۳۵ هزار تومان ارزان‌تر از رقمی است که یک ماه قبل خریداران باید طلا را می‌خریدند.
 
نادر بذرافشان، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره شرایط کنونی بازار طلا گفته است؛ در حال حاضر بازار به ثبات نسبی خوبی رسیده و طی یک ماه گذشته نوسان حداقل بوده است.
 
به اعتقاد او، من مردم منتظر افزایش یا کاهش خاصی نباشند؛ البته شرایط ثبات بازار در صورتی ادامه پیدا می‌کند که در رابطه با اونس جهانی، بازار داخلی ارز و خبر‌های سیاسی و اقتصادی و عرضه و تقاضا تغییر خاصی نداشته باشد.
 
البته رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره روند آتی بازار گفته؛ پیش‌بینی بازار یک مقدار سخت است و نمی‌توان وضعیت آینده بازار را پیش‌بینی کرد و باید ببینیم شرایط روز سیاسی و اقتصادی در دنیا چه خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون