کد خبر: ۴۵۵۸۹
۲۱:۴۷ -۲۵ دی ۱۴۰۱
تمکن مالی یونان یکی از پرتقاضاترین روش‌های دریافت اقامت یونان است. کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاس به طور تخصصی در زمینه مهاجرت از طریق تمکن مالی آموزش دیده‌اند.

نشان تجارت - تمکن مالی یونان یکی از پرتقاضاترین روش های دریافت اقامت یونان است. کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاس به طور تخصصی در زمینه مهاجرت از طریق تمکن مالی آموزش دیده اند. این امر باعث شده است تا با کمک وکلای تراز اول و حرفه‌ ای بتوانیم تجربیات موفق بسیار زیادی در زمینه مهاجرت از طریق تمکن مالی به کشور های مختلف از جمله کشور بسیار زیبای یونان داشته باشیم.

یونان یکی از کشورهای اروپایی است که با داشتن امکانات رفاهی خوب و شرایط عالی، می تواند به یکی از مقاصد ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شود. در صورت نیاز به مهاجرت به این کشور، بهترین راهکار استفاده از تمکن مالی است. مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی شرایط خاص خودش را دارد. به همین خاطر، در اینجا قصد داریم در مورد تمکن مالی یونان صحبت کنیم.

مهاجرت به یونان

اقامت تمکن مالی یونان

اقامت تمکن مالی یونان یکی از روش های مهاجرت به این کشور است که با نام ویزای خود حمایتی یونان نیز شناخته می شود. تمامی مردمی که در کشورهایی به غیر از اتحادیه اروپا زندگی می کنند، می توانند این نوع اقامت را برای مهاجرت به این کشور دریافت کنند.

نحوه دریافت اقامت تمکن مالی یونان بدین گونه است که شهروندان ابتدا باید اثبات کنند که می توانند هزینه های زندگی خودشان را به مدت 2 ساله در کشور یونان پرداخت کنند. در واقع، این افراد تمکن مالی برای اقامت 2 ساله در یونان را خواهند داشت. در این صورت یک ویزای 2 ساله به این افراد ارائه می شود و پس از آن می توان ویزا را تمدید کرد.  

از مزایای دریافت تمکن مالی در یونان، می توان به بهره مندی از تمامی اعضای خانواده به کارت اقامت یونان پس از انجام برنامه مهاجرتی اشاره کرد. بنابراین، اگر به دنبال این هستید که اقامت خوبی در کشورهای اروپایی داشته باشید، می توانید مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی را امتحان کنید. خوشبختانه این روش می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن، منجر به اقامت دائم شما شود.

مهاجرت به یونان

نحوه دریافت تمکن مالی یونان چگونه است؟

به منظور دریافت تمکن مالی یونان، اولین اقدامی که باید انجام شود، ارائه اسناد و مدارک معتبر برای اثبات تمکن مالی است. این اسناد باید نشان دهند که شما بی نیاز از کار کردن در کشور مبدا و یا مقصد خودتان خواهید بود. میزان درآمد ماهانه شما که باید در این اسناد اثبات شوند، حداقل 2 هزار یورو است.

البته در صورتی که افراد قصد مهاجرت به یونان با همسر و فرزند خود را داشته باشند، باید به اندازه 400 یورو برای همسر و 300 یورو به ازای هر فرزند نیز درآمد داشته باشند. به طور مثال، اگر یک فرد به همراه همسر و دو فرزند خود قصد مهاجرت به یونان را داشته باشد، باید ماهانه 3 هزار یورو درآمد داشته باشد.

در صورتی که این تمکن مالی توسط فرد اثبات شود، یک ویزای خود حمایتی به فرد و خانواده وی تقدیم می شود. این ویزا به منزله اقامت دائم در یونان نیست؛ اما می تواند مقدمه ای برای آن باشد. بدیهی است که با ویزای خود حمایتی امکان کار کردن در یونان برای افراد وجود ندارد. چرا که تمکن مالی فرد بدون شغل اثبات شده است.

مهاجرت به یونان

شرایط مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی

حال که با تمکن مالی یونان و مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی آشنا شدید، می توانید با توجه به شرایط مهاجرت به یونان، به این کشور اروپایی مهاجرت کنید. به طور کلی دریافت تمکن مالی برای مهاجرت به یونان کار ساده ای نیست و لازم است که شما تمامی اسناد و مدارکی که نشان می دهند می توانید یک درآمد 2 هزار یورویی در ماه داشته باشید (بدون اینکه بخواهید در یونان کار کنید) را ارائه کنید.

شرایط مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی همان مواردی بود که اشاره کردیم؛ اما برای اینکه دقیق تر با این شرایط آشنا شوید، با ما همراه باشید. با داشتن این شرایط می توانید ویزای خود حمایتی دریافت کنید. خانواده شما نیز به همراه شما به یونان سفر می کنند و اقامت خود را خواهند گرفت.

  •  داشتن تمکن مالی بالا
  • بی نیازی از کار کردن در ایران و اروپا برای داشتن تمکن مالی
  • عدم اشغال در اداره های دولتی
  • داشتن گردش حساب با درآمد ماهانه 2000 یورو برای هر فرد (به ازای همسر 400 یورو و به ازای هر فرزند 300 یورو به این مبلغ اضافه می شود.)
  • داشتن گواهی عدم سوء پیشینه
  • پرداخت 60 یورو برای دریافت ویزا در سفارت یونان (به ازای هر نفر از اعضای خانواده و مسافرین یونان)

سخن آخر

در نظر داشته باشید که فقط با داشتن شرایط بالا می توانید از طریق تمکن مالی یونان، به این کشور سفر کنید. اما اگر شرایط خاص دیگری داشته باشید، بهتر است که از روش های دیگر برای مهاجرت به یونان همچون دریافت گلدن ویزای یونان و یا خرید ملک در یونان کمک بگیرید. موسسه مهاجرتی ویزا پلاس به شما برای دریافت ویزای خود حمایتی یونان کمک می کند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به یونان و روش های مختلف آن، می توانید با کارشناسان این موسسه در ارتباط باشید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون