کد خبر: ۴۵۳۸۶
۰۰:۲۲ -۱۰ دی ۱۴۰۱
دکتر رسولیان، گفت: در محوریت سازمان صنایع کوچک به دنبال رفع نیاز فن آورانه، افراد توانمند و صاحب فکر را شناسایی کرده و حمایت می‌کنیم.

رسولیان

نشان تجارتبه گزارش روابط عمومی، دکتر رسولیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه محسن شکراللهی، مدیر کل دفتر لوازم خانگی و اداری وزارت صمت در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تولیدات لوازم خانگی گفت: در محوریت سازمان صنایع کوچک به دنبال رفع نیاز فن آورانه، افراد توانمند و صاحب فکر را شناسایی کرده و حمایت می‌کنیم.

دکتر رسولیان با اشاره به شناسایی ۷۵ نیاز فن آورانه در نمایشگاه لوازم خانگی افزود: ۲۵ شرکت قدرتمند و دانش بنیان می‌توانند از این ۷۵ نیاز فن آورانه حمایت کنند. محوریت این نمایشگاه فن آورانه حمایت از صنایع کوچک است و ما در سطح کشور حدود ۱۰۸۰ نیاز فن آورانه را شناسایی کردیم که از این تعداد ۴۰۰ مورد تامین نیاز شده است.

وی خاطر نشان کرد: بسیاری از کالا‌های ما توان رقابت با دیگر کشور‌ها را دارند و دنیا در حرکت به سوی توسعه فناوریست و اگر ما پیشرفت نکنیم، بدون شک ضرر می‌کنیم. ما در ارائه محصولات تولیدی، از نوع محصول تا قطعه مشکلی نداریم و هیچ مورد محرمانه‌ای در میان نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون