کد خبر: ۴۳۸۷۵
۱۶:۵۶ -۱۳ شهريور ۱۴۰۱
شما می توانید برای تعمیر پشت بام در استان البرز و کرج به ایزوگام پلاس مراجعه کنید. نماینده فروش اصلی ایزوگام در کرج ایزوگام پلاس می باشد.

ایزوگام پلاس

نشان تجارت - شما می توانید برای تعمیر پشت بام در استان البرز و کرج به ایزوگام پلاس مراجعه کنید. نماینده فروش اصلی ایزوگام در کرج ایزوگام پلاس می باشد. این نمایندگی دارای قیمتی رقابتی می باشد که نصاب ایزوگام در کرج و استان البرز با قیمت مناسب وجود دارد. در ادامه این مطلب توضیحاتی کامل در رابطه با نوع فعالیت ایزوگام پلاس را به شما ارائه می دهیم.

چرا پشت بام نیازبه ایزوگام دارد؟

ایزوگام در کرج باعث از بین رفتن نگرانی و دغدغه خیلی از افراد شده است. در ساخت و ساز ها از اصلی ترین دغدغه و نگرانی های سازنده ها عایق بندی ساختمان ها می باشد. زیرا آن ها قصد دارند تا با عایق بندی، ساختمان را در مقابل تغییرات آب و هوایی، بارش برف و باران، نور خورشید و گذر زمان محفوظ نگه دارند. برای در امان نگه داشتن ساختمان راه های بسیار زیادی وجود دارد. آسفالت کاری، ایزوگام، قیرگونی، شیروانی و موزاییک کردن سقف ساختمان از قبیل این راهکار ها می باشند. اکنون ممکن است برای شما این سوال پیش آید که کدام یک از این راه ها برای ساختمان مناسب است؟

ایزوگام پلاس نمایندگی ایزوگام در فردیس و کرج دارای ورق های ایزوگام می باشد؛ که این ورق ها از فایبرگلاس، قیر و همچنین پلیمرها ساخته شده اند. این ورقه ها بسیار مناسب برای سازه های زیر زمین، سقف ها، زیرزمین ها ،پل ها و سایر سازه ها می باشند. طراحی و ساخت این برنامه برای حفاظت از ساختمان های تجاری و مسکونی است. آسفالت یا زمین زغال سنگ یا همان غیر ماده ای مخلوط است. این ماده مخلوط از مایعات آلی ایجاد شده است که ضد آب و چسبنده نیز می باشد.

ایزوگام در کرج جایگاه ویژه ای در پروژه های مرمت و بازسازی دارد. این امکان وجود دارد که خانه ها و ساختمان های بسیار قدیمی به علت داشتن طراحی ضعیف و تغییرات در سطح آب های زیرزمینی صدمه بسیار زیادی ببینند.

ایزوگام در کرج دارای مدل های گوناگونی از عایق رطوبتی ایزوگام می باشد؛ که آن ها به حالت مایع و ورق هستند. اما بهتر است بدانید که ورق رول ایزوگام از محبوب ترین و مناسب ترین آن ها می باشد. از عایق های بسیار مهم رطوبتی به منظور بازسازی پشت بام، ورق های ایزوگام با هزینه مناسب و نصب سریع هستند. به طور کلی انواع مختلف ایزوگام ها برحسب جنس و برندی که دارند دسته بندی می شوند. در ادامه به بررسی و معرفی برخی از انواع آن ها خواهیم پرداخت.

انواع جنس ایزوگام در کرج

  • مدل اول: غشای پلی پروپیلن ماد ای ضد آب و منحصر به فرد می باشد؛ که این ماده از قیر ساخته می شود. شکل آن ها به صورت رول است. اندازه هر رول به ۱۰ در ۱ متر می رسد. پوشش دهی آن بر حسب مساحت به اندازه ۸.۷ متر مربع می باشد. این نوع از ایزوگام ماده ای بادوام و کارآمد و همچنین ضد آب است. به همین دلیل از آن در اکثر سازه ها استفاده می کنند. این جنس از ایزوگام ماده ای ضد آب متداول می باشد. از این رو در سقف های کم متراژ یا سقف های مسطح بتونی مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر سقف های کم رنگ و سقف های بتونی در زیرزمین ها، دیوار های نگهدارنده و دیگر مناطق کاربردی نیز می توان از این مدل ایزوگام استفاده کرد.
  • مدل دوم: استایرن بوتادین_ استایرن (SBS) توصیف کننده خانواده ای از لاستیک غیر طبیعی به دست آمده از استایرن و بوتادین می باشد. استایرن بوتادین_ استایرن (SBS) نوعی از الاستومر پلاستیکی ترمو می باشد. این ماده مقاومت بسیار زیادی در مقابل سایش عالی و پایداری بلند مدت در زمان مخلوط شدن با قیر را دارد. از این رو آن را تبدیل به یک اصلاح کننده مناسب برای دسترسی پیدا کردن خاصیت الاستیک و انعطاف ‌پذیری سرد می کند. این ماده شکل خود را بعد از کشش توانایی محفوظ نگه می دارد. به همین دلیل از آن در بام های اصلاح شده قیر، درزگیر ها، پوشش ها و سنگ فرش در میان دیگر برنامه ها استفاده می کنند.
  • مدل سوم: غشای قیر چسبناک (SAM) به طور کلی غشا های ورق های ضد آب اصلاح شده پلیمری شکل و خود چسب می باشند. آن ها بر روی نوع گوناگونی از پارچه ها یا سقف ها لمینت می شوند. SAM قادر است حتی با وجود پلی پروپیلن یا پلی‌استر باز هم جانشین غشاهای حفاظت کننده سنتی شود. از آن جایی که خود چسب هستند نیازی به مشعل نیست. از این رو باعث راحت و ایمن شدن برنامه برای اپلیکیشن می ‌شوند. ترکیب ایزوگام قوی با ضخامت کمتر نسبت به سیستم های سنتی ردپای کربن، غشای و اثرات زیست محیطی را تا حدود ۲۰۰ درصد کم می کند.

با توجه به وجود محصولات متنوع ایزوگام در کرج که هر کدام خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارند، برایتان سوال پیش می آید که کدام یک از آن ها برای شما یا پروژه تان مناسب است. از این رو بهتر است که حتماً با کارشناس و مشاوری مجرب در تهیه و نصب ایزوگام مشورت کنید. به همین دلیل بهترین و مطمئن ترین نمایندگی برای مشاوره گرفتن ایزوگام پلاس می باشد.

خدمات ایزوگام پلاس به چه صورت است؟

در خدمات ایزوگام پلاس شما در ابتدا نصاب یا پیمانکاری را برای انجام کار خود باید تعیین کنید؛ تا آن ها با انتخاب ایزوگامی درست برای نیازهای پروژه در هزینه و زمان شما صرفه جویی کنند. اولویت اصلی ایزوگام پلاس از بین بردن نیاز مشتری با کارایی زیاد و هزینه مناسب می باشد. ایزوگام پلاس به عنوان نمایندگی فروش ایزوگام در کرج و استان البرز است. علاوه بر این به عنوان مجری نصب کردن ایزوگام در کرج و استان البرز مشغول به کار می باشد. ایزوگام پلاس از ابتدای کار تا تمام شدن کار با زمانی کم و هزینه ای بسیار مناسب در کنار شما خواهد بود.

ایزوگام پلاس

ایزوگام سقف

برای از بین رفتن مشکلات زیر کدام خدمات ایزوگام در کرج مناسب است؟

از نشانه های شایع مشکل آب که احتیاج به توجه و رسیدگی دارند، می توان به زیر زمین های مرطوب، نم سقف در طبقه های انتهایی پشت بام، بوی نم و کپک ها و همچنین افتادگی پایه ها اشاره کرد. طراحی بعضی از آن ها برای کاربرد های بسیار خاص انجام شده است. اما بعضی از آن ‌ها نیز چند منظوره می باشند. اگر شما ساکن استان البرز و یا کرج می باشید و به بازسازی و تعمیر پشت بام در کرج یا استفاده از خدمات ایزوگام احتیاج دارید، بهتر است برای گرفتن استعلام قیمت نصب و خرید ایزوگام با ایزوگام پلاس تماس حاصل فرمایید. در ادامه می خواهیم سقف های پشت بام برای ایزوگام کاری را معرفی کنیم.

بازسازی و تعمیر سقف پشت بام با خدمات نصب ایزوگام

سقف ها قسمتی از ساختمان می باشند؛ که بیشتر از سایر قسمت ها مورد آسیب قرار می گیرند. برای مثال آفتاب، تگرگ، باد شدید، باران و یا حتی نوسان دما باعث می شوند که به مرور زمان سقف ساختمان صدمه ببیند و خراب شود. آب و هوا، جهت گیری، نوع مواد استفاده شده در سقف و ... مواردی می باشند که طول عمر یک سقف را تعیین می کنند. طبق بررسی ها فهمیده اند که طول عمر یک سقف بین ۱۵ الی ۳۰ سال است. در صورتی که طول عمر یک ساختمان بین ۵۰ تا ۱۰۰ سال می باشد. به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که هر ساختمان در یک دوره از عمر خود حداقل نیاز به یک تعویض یا تعمیر سقف دارد. نصب غلط یا کاربرد نادرست ایزوگام علت اکثر مشکلات نشتی سقف پشت بام ها می باشند. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما استفاده از مجموعه ایزوگام پلاس به علت داشتن پیمانکاران با تجربه، بلد کار و آموزش دیده می باشد.

بیمه کردن سقف بالا سرت با خدمات ایزوگام پلاس

مطمئن شدن از درست انجام دادن نصب ایزوگام نکته بسیار مهم و کلیدی در انجام موفقیت آمیز آن است. یعنی در نصبی درست نیاز به استفاده از لایه غیر در صورت نیاز، آماده سازی درست و ایزوگام دارای کیفیت و مهارت نصاب می باشد. سقف ایزوگام شده زمانی می تواند بیشتر از رقبا دوام بیاورد که به درستی انجام شود. حتما احتیاج به بررسی جز به جز را بعد از استفاده دارید. برای ضمانت عمر عایق رطوبتی حتماً باید مطمئن شوید که اصلاً چین و چروک، حباب هوا و ... روی سطح آن وجود نداشته باشد.

به همین دلیل حتما به شما پیشنهاد می‌ کنیم که اگر در استان البرز یا کرج ساکن هستید، برای داشتن خدمات ایزوگامی با کیفیت با ایزوگام پلاس در کرج ارتباط برقرار کنید.

ایزوگام پلاس

ایزوگام سقف برای جلوگیری از آسیب دیدن

شرکت ایزوگام پلاس ارائه دهنده انواع محصولات ایزوگام، پشتیبانی و راهکارهای عایق رطوبتی به همراه مشاوره حرفه ای و خدمات خاص و منحصر به فرد می باشد. یکی از تامین کنندگان پیشرو و دارای تجربه عایق رطوبتی در استان البرز و کرج، نمایندگی عایق رطوبتی ایزوگام پلاس می باشد. این نمایندگی قصد دارد که شما سقفی غیر قابل نفوذ و دارای امنیت داشته باشید. تیم ایزوگام پلاس در کرج دارای تعهد به ارائه با کیفیت ترین عایق های رطوبتی با کمترین قیمت در نمایندگی ایزوگام در کرج (ایزوگام پلاس) و بهترین و مناسب ترین خدمات انجام میگیرد. رفاه مشتریان برای ایزوگام پلاس دارای اهمیت زیادی می باشد. به همین دلیل این تیم دارای راهکارهای زیادی از نصب، تعمیر و نوسازی پشت بام ها را برای ساختمان های شما به همراه دارد.

کار را باید داد دست کاردان: ایزوگام پلاس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون