کد خبر: ۴۳۰۱۵
۱۷:۱۹ -۲۰ تير ۱۴۰۱
امروزه هشدار رکود در بازار همه صنایع وجود دارد. صنایع کوچک و متوسط ضرر بیشتری از این رکود متحمل خواهند شد.

کارخانه‌ها می‌توانند قانونی بیت کوین ماین کنند

نشان تجارت -ریسک افزایش نرخ بیکاری و کاهش تولیدات صنعتی، دو خسارت بسیار مهم و بعضا غیر قابل جبران در وضعیت رکود است. یکی از راهکارهای خروج از بحران رکود، ایجاد درآمد های مستمر است. ماینینگ بیت کوین در کنار فعالیت اصلی صنایع می‌تواند به ادامه راه در بحران‌های رکود اقتصادی کمک شایانی کند.

داده ها و گزارش‌های منتشر شده در بستر رسمی معاملات، یعنی بورس کالا کاملا نشان دهنده افت تقاضا در بازار است. در این شرایط یافتن نسخه درمان بازارها برای خروج از شرایط رکود و سودده ماندن صنایع مشهود است.

شرایط رکود اقتصادی وضعیتی شناخته شده در تمامی کشورها نیست و در نتیجه رویکرد مشخصی برای خروج از این وضعیت وجود ندارد. به همین علت و با توجه به موقعیت خاصی که وجود دارد باید برنامه‌ریزی را بر اساس اهداف و اولویت های موجود انجام داد.

افراد جامعه و شرکت‌های مصرف کننده صنایع، قطعا از افت قدرت خرید خود آگاه هستند و سعی می‌کنند خرج‌های خود را براساس درآمد خود تنظیم کنند. از اینرو در کنار کاهش بازار فروش، کارمندان صنعت نیز انتظار افزایش دستمزد دارند. همین موضوعات باعث افت حجم تولید صنایع و بعضا اخراج کارکنان می‌شود. این عوامل باعث زیان ده بودن صنایع در دوران رکود می‌شود. حال سوالی که ایجاد می‌شود این است که آیا می‌توان با استفاده از شرایط روز جامعه، صنایع را از دوران رکود به سلامت عبور داد.


بیشتر بخوانید: قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا ۱۴۰۱/۰۴/۲۰کارخانه‌ها و صنایع فعال در شرایط بحرانی رکود می توانند برای خروج از وضعیت فعلی با ورود به صنعت ماینینگ در کنار فعالیت خود، سود دلاری زیادی را کسب نمایند و به امید روزهای بهتر اقتصادی وضعیت کارخانه را زنده نگه دارند.

یکی از دغدغه‌ها برای ورود به صنعت ماینینگ تامین برق زیاد و ارزان قیمت است که در شرایط کنونی کشور به آسانی نخواهد بود. طبق قانون، صنایع غیر فعال و حتی صنایع فعال می‌توانند در کنار فعالیت اصلی خود به فعالیت ماینینگ هم بپردازند ولی حتما باید محل استخراج ارز دیجیتال و انشعاب برق مورد نیاز را از فعالیت خود جدا کنند.

صنایع تولید برق و نیروگاه‌ها با ورود به صنعت ماینینگ نه تنها درآمد زایی مناسبی خواهند داشت بلکه از هدر رفت برق مازاد خود جلوگیری می‌کنند.

استخراج بیت کوین امروزه نه تنها در ایران بلکه در تمامی جهان تبدیل به یک صنعت پر سود با درآمد دلاری شده است. حتی با کاهش ارزش بیت کوین همچنان سختی شبکه جهانی افت محسوسی نکرده است. این موضوع برخلاف روال گذشته نوسانات بیت کوین بوده است. یکی از سیگنال های مثبت برای رشد بیت کوین هم همین نکته است که با وجود افت شدید ارزش بیت کوین اقبال جهانی برای خاموش کردن دستگاه های ماینر کم نشده است و ماینرها همچنان فعال هستند.

نکته بسیار مهمی که قبل از شروع فعالیت در زمینه استخراج بیت کوین باید به آن توجه داشت خرید ماینر به صرفه و البته قانونی است. باید ماینر را از مراکز معتبر تهیه و برگه سبز گمرگی و فاکتور رسمی دریافت نمایید.

در حال حاضر با کاهش ارزش بیت کوین قیمت ماینرهای بیت کوین نیز کاهش زیادی داشته اند و موقعیت بسیار مناسبی برای خرید ماینر و ورود به این صنعت فراهم است.
قیمت ماینر S19Pro به عنوان پربازده‌ترین ماینر موجود در ایران با قدرت پردازش 110 تراهش در دو ماه گذشته حدود 80 میلیون تومان ارزان شده است و با سرمایه حدود 200 میلیون تومان می‌توانید یک ماینر S19pro 110 TH قانونی و یا کارکرده و سالم را تهیه نمایید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون