کد خبر: ۴۱۹۸۴
۱۸:۱۲ -۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
امروزه پیوستن مشتریان جدید به یک شرکت به دلیل پیشنهادات زیاد و رقابت بالا، دشوار بوده و تنوع برندهای مختلف سبب شده جذب افراد جدید و نگهداری مشتریان قدیمی سخت‌تر از گذشته باشد.

هدایای تبلیغاتی

نشان تجارتبا افزایش رقابت در تمامی زمینه‌های شغلی، هر برندی که به دنبال پیشرفت بیشتر است باید از روش‌های تبلیغاتی نوین استفاده کند تا بتواند مشتریان بیشتری را به سمت خدمات خود جذب نماید. روش‌های نوین تبلیغات مانند تبلیغات فضای مجازی دارای مزایا و معایب خاص خود است اما آیا می‌تواند جا اقلام تبلیغاتی را بگیرد؟ در این مقاله به دلایلی خواهیم پرداخت که به شما نشان می‌دهند چرا یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند بازدهی بالایی داشته باشد.

چند دلیل برای اینکه شرکت شما باید از اقلام تبلیغاتی استفاده کند

امروزه پیوستن مشتریان جدید به یک شرکت به دلیل پیشنهادات زیاد و رقابت بالا، دشوار بوده و تنوع برندهای مختلف سبب شده جذب افراد جدید و نگهداری مشتریان قدیمی سخت‌تر از گذشته باشد. ما دائماً توسط پوسترها، آگهی‌ها و تبلیغات در رادیو یا تلویزیون احاطه شده‌ایم. اما آیا واقعاً این همه تبلیغات منطقی است؟ بله، تبلیغات برای متمایز ساختن شرکت شما ضروری است. برای اینکه بتوانید مشتریان خود را حفظ کرده و تعداد آن‌ها را گسترش دهید، داشتن روش‌های نوآورانه در تبلیغات ضروری است. شرکت‌ها به طرق مختلف از رسانه‌های تبلیغاتی به درستی استفاده کرده و تأثیر مثبتی بر افکار مشتریان خود می‌گذارند؛ این دقیقاً همان چیزی است که برای ماندگاری یک شرکت مهم است.

با توجه به تنوع بالای روش‌های تبلیغاتی شاید سوال ایجاد شود که چرا باید یک هدیه را برای تبلیغات خود برگزینیم؟ چرا از روش‌های دیگر تبلیغاتی استفاده نکنیم؟ دلایل زیر را مطالعه کرده تا متوجه فواید هدایای تبلیغاتی شوید.

هدایای تبلیغاتی

  • هدایای تبلیغاتی اثر تبلیغاتی ماندگاری دارند و به همین دلیل به طور مرتب مورد استفاده قرار گرفته و همیشه نام برند شما را در ذهن مشتریان یادآوری می‌کنند. اگر شما به مشتریان خود هدایای تبلیغاتی با کیفیتی ارائه دهید برای مدت زمان طولانی از آن هدیه استفاده کرده و هر زمان که آن را ببیند، نام شما را که به نوعی چاپ مانند فلت بد بر روی آن حک شده است نیز بخاطر خواهد آورد. این در حالی است که تبلیغاتی مانند تبلیغات رادیویی یا تلویزیونی عمری یک ماهه داشته و پس از آن به اتمام می‌رسد.
  • برای ارائه هدایای تبلیغاتی می‌توان خلاقیت به خرج داده و به جای محصولات عادی، یک کالا با طراحی و کاربرد خاص به مشتریان ارائه دهید. برخلاف تبلیغات رادیویی یا تلویزیونی که فقط شنیده یا دیده می‌شوند، هدایای تبلیغاتی را می‌توان از لحاظ طرح و کارکرد برای شرکت شما سفارشی کرد.
  • مشتریان به هدایای تبلیغاتی توجه می‌کنند. به طور کلی همه ما هدیه گرفتن را دوست داریم و دریافت چیزی به عنوان هدیه تاثیر مثبتی بر روی روحیه انسان دارد. نکته مثبت دیگر این هدایا قابل لمس بودن آن‌هاست که همین موضوع سبب می‌شود مشتریان تجربه‌ای کاملا متفاوت در مقایسه با روش‌های تبلیغاتی دیگر داشته باشند. با کمک هدایای تبلیغاتی نه تنها به معرفی بیشتر برند خود می‌پردازید، بلکه باعث خوشحالی مشتریان خود هم خواهید شد.
  • هدایای تبلیغاتی محبوب هستند. هر یک از ما از دریافت یک کالای تبلیغاتی پرکاربرد و مفید خوشحال خواهیم شد، اینطور نیست؟ به دست آوردن یک محصول مفید که به طور مرتب استفاده شده، یک خاطره مثبت از شرکت شما در ذهن مشتریان ایجاد می‌کند. با توجه به محبوبیت هدایای تبلیغاتی می‌توانید تمامی اقشار جامعه را هدف قرار داده و حس خوبی به آن‌ها منتقل کنید.
  • با استفاده از هدایای تبلیغاتی می‌توانید دقیقاً به جامعه هدفی دست پیدا کنید که می‌خواهید به آن‌ها برسید: به طور مثال اگر جامعه هدف شما جوانان هستند، کیف‌های بدنسازی شیک یا یک بلندگوی بلوتوث و فلش تبلیغاتی محصولات بالقوه‌ای برای تبلیغ به شمار می‌روند که با کمک آن‌ها می‌توانید جوانان را تحت تاثیر قرار دهید.
  • یک محصول تبلیغاتی خوب به عنوان سفیر اختصاصی برند شما عمل می‌کند. به طور مثال فرض کنید شخصی یک ماگ قهوه حرارتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی از شما دریافت کرده است، آن فرد هر روز در محل کار خود یک قهوه از همین ماگی می نوشد که لوگوی شما با حروف بزرگ روی آن چاپ شده است. هرکسی که این ماگ را می‌بیند نه تنها لوگوی شرکت شما را خواهد دید، بلکه متوجه خواهد شد به مشتریان خود اهمیت داده و هدایای تبلیغاتی کاربردی برای آن‌ها ارسال می‌کنید.
  • یک هدیه تبلیغاتی، توضیح ایده تجاری یک شرکت را آسان تر می‌سازد. نمونه کلاسیک آن کیف ساحلی است که به عنوان هدیه تبلیغاتی آژانس مسافرتی عمل کرده و نشان می‌دهد که زمینه فعالیت این برند، در زمینه مسافرت است.
  • هدایای تبلیغاتی باعث شناخته‌تر شدن برند می‌گردد. هدایای تبلیغاتی شرکت را از دیگران متمایز کرده و ارزش برند شما را افزایش می‌دهند.

 

به طور خلاصه هدایای تبلیغاتی بهترین راه برای بازاریابی و معرفی بیشتر شرکت شما هستند. با استفاده از کالای تبلیغاتی خاص خود، شرکت شما در بین دیگر برندها متمایز شده و مشتریان جدیدی را جذب خواهید کرد. با این حال همیشه مطمئن شوید که محصولات با کیفیتی را خریداری می‌کنید که با ارزش‌های شرکت شما مطابقت دارند؛ بالاخره لوگوی شما روی آن قرار دارد و باید آن محصول کیفیت خدمات شما را به نمایش گذارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون