کد خبر: ۴۱۶۶۶
۲۱:۲۶ -۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
به زودی اتفاق خواهد افتاد
در راستای اجرای یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی در منطقه ۱۷، به زودی اتصال مناطق ۱۷ و ۱۸ از طریق احداث پل‌های روگذر عملیاتی می‌شود.

احداث پل های روگذر

نشان تجارتبه گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، رضا شنگی شهردار منطقه ۱۷ در خصوص پروژه اتصال مناطق ۱۷ و ۱۸ گفت: اتصال مناطق ۱۷ و ۱۸ از طریق احداث پل‌های روگذر از روی بزرگراه آیت الله سعیدی در محل تقاطع آن با خط راه آهن تهران_اهواز پس از اجرای پروژه عمرانی برقرار خواهد شد.

وی افزود: این پروژه یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی شهروندان منطقه۱۷ در سال‌های گذشته بوده است که در نظارت دوره‌ای قرار خدمت شهردار محترم تهران و مدیران ارشد شهرداری از منطقه ۱۷ بر اجرا و عملیاتی شدن این پروژه تاکید داشتند.

شنگی تصریح کرد: این دسترسی، خیابان‌های واقع در طرفین حریم خط راه آهن تهران_اهواز را در دو منطقه به خیابان‌های متناظر، متصل خواهد کرد.

شهردار منطقه ۱۷ اظهار کرد: معابر مورد نظر شامل خیابان‌های فرخنده در منطقه ۱۷ و متناظر آن خیابان مهر در منطقه ۱۸ در شمال خط راه آهن، همچنین خیابان برادران شهید متین و خیابان شهید زقر در دو منطقه ۱۷ و ۱۸ در جنوب حریم خط راه آهن تهران_اهواز است.

شنگی گفت: در پی اجرای این پروژه، شهروندان دو منطقه ۱۷ و ۱۸ امکان دسترسی ایمن به منطقه مقابل را به صورت سواره رو و پیاده رو خواهند داشت.

وی اظهار کرد: از مزایای دیگر این پروژه دسترسی سریع و ایمن شهروندان منطقه ۱۷ به امامزاده زید (س) در منطقه ۱۸ است. همچنین طول دسترسی‌ها بین دو منطقه، به طور معتنابهی کاهش خواهد یافت.

در همین راستا شهروندان دو منطقه از خدمات رفاهی - اجتماعی و نظایر آن که در منطقه مجاور قرار گرفته، بهره‌مند خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون