کد خبر: ۳۸۱۸۳
۱۳:۵۵ -۲۳ دی ۱۴۰۰
پر رونق‌ترین تولیدی‌ها در سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ به نقل از شرکت آروند ماشین.

پر رونق‌ترین تولیدی‌ها در سال ۲۰۲۲

نشان تجارت - با شیوع روزافزون بیماری کرونا باعث ازهم پاشیدن خیلی از تولیدی‌ها شد. اما در بین این کسب و کار‌ها تولیدی‌های نیز بوده اند که در سال اخیر کسب و کارشان رونق بسیاری داشته اند و رو تولیداتشان رو به افزایش بوده است؛ که دلیل این پیشرفت می‌تواند نیاز بازار و تسهیلات که دولت برای تولید و پشتیبانی در نظر گرفته است باشد؛ و پیش بینی می‌شود که در سال ۲۰۲۲ این تولیدی‌ها و کسب و کار‌های دیگر افزایش تولید داشته باشند که نیاز به ارتقا و گسترش خط تولید خود را دارند که می‌توان برای مشاوره و راهنمایی به آدرس وبسایت آروند ماشین مراجعه کنند.

معرفی پر رونق‌ترین تولیدی‌ها در سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲

تولیدی ماسک

در طول همه‌گیری ویروس کرونا، ماسک‌های صورت، مانند ماسک‌های جراحی و ماسک‌های پارچه‌ای، به عنوان یک اقدام کنترل سلامت عمومی و شخصی در برابر شیوع بیماری استفاده شده‌اند. در محیط‌های اجتماعی و مراقبت‌های بهداشتی، استفاده از آن‌ها به عنوان کنترل منبع برای محدود کردن انتقال ویروس و محافظت شخصی برای جلوگیری از عفونت در نظر گرفته شده است. حال با رشد نیاز مردمی به ماسک، تولیدی‌های ماسک در سال ۲۰۲۱ الی ۲۰۲۲ یکی از پر رونق‌ترین تولیدی‌ها شناخته شده است.

تولیدی‌های کود کشاورزی

کود‌ها به منظور تولید غذای کافی برای تغذیه جمعیت انسان به محصولات اضافه می‌شوند. کود‌ها مواد مغذی مانند پتاسیم، فسفر و نیتروژن را در اختیار محصولات کشاورزی قرار می‌دهند که به محصولات اجازه می‌دهد بزرگ‌تر، سریع‌تر رشد کنند و غذای بیشتری تولید کنند. مزایایی و دلایلی که باعث شده کشاورزان به این نوع محصولات روی بیاورند این است که مواد آلی موجود در کود‌های آلی، ساختار خاک بهبود می‌یابد و در نتیجه توانایی خاک برای نگهداری آب و مواد مغذی افزایش می‌یابد و باعث رشد سریع و بزرگ محصولات می‌شود. این موضوع بر نیاز بازار و رونق این تولیدی نیز تاثیر گذاشته است؛ و موارد مورد نیاز برای تولید کود پودری دستگاه میکسر پودر می‌باشد.

تولیدی پروفیل pvc

تولید پروفیل pvc در سال اخیر افزایش چشم گیری داشته است که تمام دلایل این افزایش پذیرفته شدن در بازار خود می‌باشد. از مزایایی که باعث استفاده از این پروفیل pvc بجای پروفیل‌های فولادی و آلمینیومی شده عبارتنداز:

دوام:فولاد تقویت شده به پروفیل‌های درب و پنجره پلاستیکی فولادی اضافه می‌شود که نه تنها اثر ضد لرزه‌ای دارد، بلکه می‌تواند در برابر فرسایش بادی نیز مقاومت کند. ساختار منحصر به فردی دارد که ورود آب به داخل حفره فولادی تقویت شده را با مشکل مواجه می‌کند و عمر در و پنجره‌ها بسیار بهبود می‌یابد؛ و خواص فیزیکی پروفیل‌های درب و پنجره پلاستیکی فولادی بسیار خوب است، با استحکام خوب و مقاومت در برابر خوردگی.

عایق صوتی: عایق صدا یک شرط مهم برای انتخاب درب و پنجره است، زیرا در حال حاضر اکثر مردم در شهر‌ها زندگی می‌کنند و با سر و صدا مشکل دارند. اما ساختار چند حفره‌ای پروفیل‌های درب و پنجره پلاستیکی فولادی تاثیر خوبی در کاهش صدا دارد. این به ویژه برای مسکونی در منطقه مرکز شهر یا برای کسانی که یک محیط مسکونی آرام را دوست دارند مناسب است.

مقاوم در برابر آب و هوا: ساختار چند حفره‌ای پروفیل درب و پنجره پلاستیکی فولادی دارای ضریب انتقال حرارت کم، عملکرد عایق حرارتی خوب و مزایای اقتصادی و اجتماعی زیادی است. پروفیل‌های درب و پنجره فولادی پلاستیکی نیز می‌توانند برای مدت طولانی در معرض دمای بسیار پایین و دمای بالا قرار گیرند. ایجاد مشکل پیری پروفیل‌های درب و پنجره پلاستیکی پس از قرار گرفتن در معرض آفتاب گرم و محیط مرطوب کار آسانی نیست. طول عمر درب و پنجره‌های فولادی پلاستیکی معمولی می‌تواند به بیش از ۵۰ سال برسد.

تولیدی مواد شوینده

در سال‌های اخیر با رشد جمعیت و به وجود آمدن یکسری بیماری‌ها مصرف مواد شوینده رو به افزایش است و نیاز مردم و بازار به این نوع محصولات بالا رفته است که همین سبب به پیشرفت و افزایش تولیدی‌های مواد شوینده شده است که این آمار نشان می‌دهد تولیدی‌های موادشوینده رونق بیشتری پیداکرده است؛ و عوامل دیگر در این تولیدی که باعث افزایش تولید شده نیاز کشور همسایه و صادرات است که بازار گرمی ساخته است. برای راه اندازی خط تولید این محصول نیاز اولیه به یک میکسر مایع، مخزن دپو و پرکن مایعات دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون