کد خبر: ۳۳۵۲۷
۱۳:۱۸ -۱۶ شهريور ۱۴۰۰
لیل ناز اکس رپر، خواننده و ترانه‌سرا مشهور آمریکایی عکسی از خود در پیج اینستاگرامش منتشر کرد که باعث حواشی زیادی شد.

حامله شدن خواننده مرد معروف خبرساز شد! + عکس

نشان تجارتلیل ناز اکس خواننده رپ آمریکایی عکسی از خود در پیج اینستاگرامش منتشر کرد که باعث حواشی زیادی شد. این خواننده عکس‌هایی از خود درحالی که باردار است منتشر کرد که در ادامه عکس‌هایی از آن را مشاهده می‌کنید.

آلبوم Montero از Lil Nas X در راه است و اگر کسی در موسیقی وجود دارد که می‌داند چگونه به طرز خنده داری توجه را به صورت آنلاین جلب کند، این Nas است. آخرین ترفند او به ویژه خوب است: برای تبلیغ آلبوم، او عکاسی "بارداری" را برای آلبومی که در حال حاضر "باردار" است به اشتراک گذاشت.

همچنین با انتشار این عکس سنوگرافی را هم به تمسخر گرفت:

حامله شدن خواننده مرد معروف خبرساز شد! + عکس

شکایت از خواننده معروف به خاطر یک جفت کفش

شرکت آمریکایی نایک تولید کننده مشهور کفش‌های ورزشی از شرکت سازنده 'کفش شیطان' که گفته شده "یک قطره خون انسان" در آن بکار رفته شکایت کرده است.

شرکت "ام‌اس‌سی‌اچ‌اف" این کفش با تم شیطان را با همکاری لیل ناس اکس خواننده رپ به قیمت هر جفت ۱۰۱۸ دلار فروش رسانده است.

روی این کفش یک ستاره دیده می‌شود و نسخه تغییر یافته مدل "ایر مکس ۹۷" نایک است که همانطور که از نامش پیداست در سال ۹۷ میلادی به بازار عرضه شد.

پشت یک لنگه از این کفش نام شرکت تولید کننده و در پشت لنگه دیگر نام خواننده رپ حک شده است.

در کنار این کفش عبارت "لوقا ۱۰:۱۸" حک شده که اشاره به جمله‌ای در انجیل لوقا دارد که شیطان "مانند رعد از بهشت پایین می‌افتد. "شرکت ام‌اس‌سی‌اچ‌اف دیروز (دوشنبه ۲۹ مارس/ ۹ فروردین) ۶۶۶ جفت از این کفش را برای فروش عرضه کرد؛ گفته شده همه کفش‌ها در کمتر از یک دقیقه به فروش رسیدند.

عرضه این کفش همزمان با انتشار موزیک ویدیوی جدید لیل نس اکس، خواننده رپ بود که جمعه در یوتیوب قرار گرفت.

در این موزیک ویدیو، این خواننده رپ در حالیکه "کفش شیطان" را پوشیده بود با سر خوردن از میله‌ای از بهشت در حال ورود به جهنم نمایش داده می‌شد. نایک در شکایت خود گفته است مجوزی برای تغییر طرح کفش خود نداده است.

این شرکت آمریکایی از دادگاه خواسته فروش این کفش‌ها متوقف شود و شرکت ام‌اس‌سی‌اچ‌اف از طرح‌های نایک استفاده نکند.

در متن شکایت شرکت نایک آمده: "ام‌اس‌سی‌اچ‌اف و کفش شیطان بی‌مجوزش احتمالا باعث گمراهی می‌شود و ممکن است عده‌ای به خطا آن را با محصولات نایک اشتباه بگیرند. "

شرکت تولیدکننده کفش شیطان و لیل نس اکس هنوز در این باره اظهار نظر نکرده‌اند.

مونترو لامار هیل (متولد ۹ آوریل ۱۹۹۹)، که بیشتر به نام لیل ناز اکس شناخته می‌شود، یک رپر آمریکایی، خواننده و ترانه‌سرا از آتلانتا، جورجیا است. وی به خاطر تک آهنگ "جاده قدیمی شهر" یا old town road شناخته شده‌است که این محبوبیت را از "چالش Yeehaw" در برنامه به اشتراک گذاری ویدیو تیک‌تاک بدست آورده‌است. «جاده قدیمی شهر» به سرعت جزء بیلبورد هات ۱۰۰ شد و به‌طور بحث‌برانگیزی از لیست سبک کانتری برداشته شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون