کد خبر: ۲۷۴۶۱
۱۷:۴۹ -۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
بازیکنان پرسپولیس به خاطر رقم‌های دریافتی کمی که برایشان واریز شده دلخور و ناراحت هستند.

پرسپولیس تهران

نشان تجارت - اگرچه بخشی از رقم قرارداد بازیکنان پرسپولیس به حساب آن‌ها واریز شد، اما مبلغ به اندازه‌ای نبوده که باعث رضایت سرخ پوشان شود.

به گزارش طرفداری، در خبر‌ها داشتیم روز گذشته بخشی از مطالبات بازیکنان پرسپولیس به حساب شان واریز شده تا سرخپوشان قبل از بازی با الوحده، شارژ روحی شوند. اما به نظر می‌رسد مبلغ واریزی نه تنها باعث شارژ روحی بازیکنان نشده بلکه اسباب ناراحتی آن‌ها را نیز فراهم آورده است.

داستان از این قرار است که جعفر سمیعی در آخرین تمرین سرخ پوشان پیش از رفتن به گوا، حضور پیدا کرد و به بازیکنان قول داد حدود ۳۰ درصد از قرارداد آن‌ها را در هند به حساب شان واریز خواهد کرد. اما این اتفاق رخ نداد و سمیعی که در تهران ماند و به گوا نرفت نتوانست مبلغ مورد نظر خود را به حساب بازیکنان واریز کرده و تنها بین ۵ تا ۱۰ درصد قرارداد‌ها را به آن‌ها پرداخت.

بازیکنان نیز که تصور می‌کردند ۳۰ درصد دریافتی خواهند داشت، از این مبلغ پرداختی دلخور هستند. این درحالی است که باشگاه در پرداخت پاداش‌ها نیز نتوانست عملکرد موفقی داشته باشد و برای هر برد با توجه به دقایق حضور بازیکنان در زمین، رقمی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ دلار به آن‌ها پرداخت کرد که این مبلغ پاداش نیز باعث رضایت سرخ پوشان نشد.

این درحالی است که کارگزار نیز مبالغی که متعهد بوده را به باشگاه پرداخت کرده و باشگاه رقمی از کارگزار طلب ندارد.

به هر روی به نظر می‌رسد بازیکنان و کادر فنی از وضعیت پرداخت مبلغ قرارداد و پاداش‌ها به هیچ وجه رضایت ندارند و باید دید چه واکنشی در مصاحبه‌های بعدی خود خواهند داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون