کد خبر: ۲۳۷۲۹
۱۶:۰۱ -۰۲ اسفند ۱۳۹۹
زن سنگین وزن که برای فرار از کابوس هولناک تجاوز به خوردن بیش از حد رو آورده بود، در مسیر کاهش وزن قرار گرفت.

تجاوز جنسی

نشان تجارت - روند درمان این زن پس از انتشار خبر زندگی پررنج او در سایت‌ها و روزنامه‌های بین المللی با حمایت مردم در یکی از کلینیک‌های آمریکا درمان خود را آغاز کرد. اشلی برچر که در تگزاس از سوی یک مرد شیطان صفت آزار و اذیت جنسی شده بود، وقتی خاطرات آن لحظات شوم را به یاد می‌آورد و برای اینکه بتواند بار روانی این تعرض را تحمل کند، هر لحظه و ثانیه اش را به خوردن می‌گذراند و حالا پس از ازدواج و تولد فرزندش با ۳۲۰ کیلوگرم وزن با مشکلات زیادی روبرو است.

این زن آمریکایی که به نوعی اعتیاد گرفتار شده است حتی برای کوچکترین کار‌های روزانه اش به پسر ۵ ساله اش متکی است و تنها کاری که می‌تواند انجام دهد یک حمام ۵ دقیقه‌ای است. البته در این شرایط نیز با بی تعادلی و ایجاد شکستگی در استخوان هایش درد زیادی را تحمل می‌کند. وی در گفت و گویی ویدئویی در حالی که اشک می‌ریخت، با چشمانی اشک بار گفت: «در این سال‌ها فقط می‌توانم از تخت تا حمام بروم.


بیشتر بخوانید: تجاوز به دختر ورزشکار مدال آور ایرانی توسط پسرعمه اش


اعتیاد به خوردن تبعات بسیار بدی برایم داشته و هر روز با درد مبارزه می‌کنم. در سال‌های اخیر وضعیت اعتیادم بدتر شده است و برای همه این مشکلات مادر معتاد را مسوول میدانم که با بی مسوولیتی مرا به پرستار شیطان صفتی سپرده بود.» اشلی ادامه داد: «پس از آن واقعه شرم آور به عنوان خواهر بزرگتر برای مراقبت از خواهر و برادرم نقش مادر را برای آن‌ها ایفا می‌کردم.»

با وجود سپردن حضانت اشلی به پدرش در سن هشت سالگی، عادت غذا خوردن او تغییر نکرد و این معضل پس از ازدواج و بارداری نیز روند افزایش وزن وی صعودی بوده و اگر روند افزایش وزنش ادامه پیدا می‌کرد به طور کامل بی حرکت می‌شد و نیاز به مراقبت شبانه روزی داشت.

منبع: رکنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون