کد خبر: ۲۳۶۵۵
۲۰:۳۴ -۳۰ بهمن ۱۳۹۹
الریان با تک گل کازورلا مغلوب السد شد. تک گلی که روی خطای هند پنالتی شجاع خلیل زاده برای شاگردان ژاوی بدست آمد.

شجاع خلیل زاده

نشان تجارت - در اولین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام ولیعهد قطر، تیم‌های السد و الریان در استادیوم خانگی الدحیل به مصاف هم رفتند که این دیدار با تک گل سانتی کازورلا به سود السد به پایان رسید.

در این دیدار که تا دقیقه ۸۰ با تساوی بدون گل دنبال می‌شد، در یک صحنه بغداد بونجاح مهاجم الجزایری السد صاحب توپ شد که ارسال این بازیکن به دست شجاع خلیل زاده مدافع ایرانی الریان برخورد کرد، ولی داور در ابتدا اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و یک ضربه کرنر به سود السد اعلام کرد.

پس از صحبت‌های کمک داور ویدیویی، داور دیدار برای بررسی صحنه به کنار زمین رفت و پس از گذشت چند دقیقه و بار‌ها بررسی این صحنه، دستور به اعلام خطای پنالتی به سود السد داد که سانتی کازورلا بازیکن اسپانیایی السد پشت این ضربه پنالتی ایستاد و آن را وارد دروازه الریان کرد.

شجاع خلیل زاده و بغداد بونجاح که از زمان حضور این مدافع ایرانی در پرسپولیس ۷ بار با یکدیگر روبرو شده و درگیری‌های زیادی در تقابل‌های گذشته با هم دیگر داشتند، در این مسابقه نیز بار‌ها با یکدیگر به دوئل پرداختند که شجاع بجز همان صحنه اعلام پنالتی خوب کار کرد و اجازه خودنمایی به این مهاجم زهردار نداد، ولی مشکل بازبودن دست بازیکنان ایرانی، پس از مهدی شیری این بار یقه شجاع خلیل زاده را گرفت.

این بازی در پایان با همین تک گل به سود السد به پایان رسید تا شاگردان ژاوی به عنوان نخستین تیم راهی دیدار فینال شوند. دیگر بازی مرحله نیمه نهایی را تیم‌های الدحیل و الغرافه در همان استادیوم الدحیل برگزار می‌کنند تا چهره دومین تیم فینالیست نیز مشخص شود.

منبع: ورزش سه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون