کد خبر: ۲۰۰۳۱
۱۰:۴۱ -۱۷ آذر ۱۳۹۹
ترلان پروانه بازیگر زیبا و مشهور کشورمان این روز‌ها برای بازی در فیلمی، خارج از کشور به سر می‌برد.

پوشش متفاوت ترلان پروانه در منچستر انگلیس +عکس

نشان تجارتترلان پروانه عکسی جدید از شبگردی هایش در کشور انگلستان را بر روی اینستاگرامش منتشر کرد. ترلان پروانه بازیگر جوانی است که بازیگری را از کودکی شروع کرد است. ترلان پروانه در شماری از فیلم‌های تلویزیونی و سریال‌های تلویزیون ایفای نقش کرده است.

ترلان پروانه سابقه حضور در کار‌های سینمایی دارد. ترلان پروانه از جمله متولدین دهه هفتاد است که توانسته به موفقیت برسد. بازیگر خوب کشورمان ترلان پروانه که این روز‌ها برای ضبط فیلم “مصائب شیرین ۲” علیرضا داودنژاد در شهر منچستر بریتانیا به سر میبرد، این استوری را با هشتگ معروف مربوط به خوشگذرانی شبانه در این شهر، گذاشت.

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. وی دانشجوی کارشناسی رشته گرافیک بوده و فعالیت خود در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است. این بازیگر از سنین کودکی پا به عرصه سینما گذاشت و تا امروز فعالیت خود را ادامه داده است.

ترلان پروانه مجرد است و تا بحال ازدواج نکرده است. شایعات زیادی در مورد ازدواج ترلان پروانه صورت گرفته است و بار‌ها خانواده اش از این شایعات ناراحت شده اند. در ابتدا شایعه ازدواج با ارسلان قاسمی ساخته شد و حالا هم شایعه ازدواج او با یکی از فوتبالیست‌های مشهور ساخته شده است که هیچکدام توسط ترلان پروانه تائید نشده است.

ترلان و ارسلان قاسمی در یک زمان پا به عرصه بازیگری گذاشتند و در چندین کار با هم بازی کرده اند و همین عامل موجب شد تا شایعاتی مبنی بر ازدواجشان شکل بگیرد. سعید عزت اللهی فوتبالیست ایرانی برای مدتی با ترلان در ارتباط بوده اند که پس از مدتی این ارتباط قطع شد. پس از مدتی خبر ازدواج ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده در فضا‌های مجازی منتشر شد عاملش هم عکس بود که از آن‌ها دیده شده بود. اما ترلان در حال حاضر مجرد بوده و با کسی ازدواج نکرده است.

منبع: اقتصاد۲۴

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
پای واردات روغن مایع و جامد به کشور باز می‌شود؟
معمای کمبود روغن در فروشگاه‌ها
بررسی اظهارات ضد‌و‌نقیض دولت در خصوص ذخایر ارزی
اعتراف دلاری رییس‌جمهور
گوناگون