پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

صدور ۲۵ مجوز کمیسیون ارزش افزوده در اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار ها‌ی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: در سال جاری ۲۵ مجوز ارزش افزوده صادر شد.

هایپرمارکت دهکده ساحلی کیش افتتاح شد

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین روز کاری خود هایپرمارکت مجموعه دهکده ساحلی کیش را افتتاح کرد

رشد تولید و صادرات منطقه آزاد قشم در بحبوحه کرونا

تصور می‌شد که در سال ۹۹ به علت به شیوع کرونا که دروازه‌های اقتصاد کشور‌ها را به روی یکدیگر بست، با چالش‌های شدید اقتصادی روبه‌رو باشیم، اما آمار و ارقام نشان می‌دهد که منطقه قشم با وجود چالش‌های تحریم و کرونا رشد قابل توجهی در صادرات داشته است.

راه اندازی نخستین سایت نسل پنجم تلفن همراه در کیش

نخستین سایت نسل تلفن همراه جزیره کیش در راستای تفاهم نامه ۴ جانبه؛ توسعه کاربرد‌های حمل و نقل هوشمند شهری در بستر ۵G تحقق یافت.

سامانه هوشمند شهرسازی چابهار قدمی مهم در شفافیت فعالیت‌های شهری در منطقه آزاد چابهار

سامانه هوشمند شهرسازی چابهار که به تازگی رونمایی شده است با اهدافی، چون شفاف‌سازی فعالیت‌های شهرسازی، هوشمند کردن خدمات شهری و مدیریت و نظارت هوشمند بر فرآیند واگذاری در منطقه آزاد طراحی و اجرا شده است.

رونمایی از پارت دوم تجهیزات هندی ها در چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پارت دوم تجهیزات بندری از محل تعهدات سرمایه گذاری ۸۵ میلیون دلاری هندی‌ها در چابهار، به زودی وارد بندر شهید بهشتی می‌شود.

افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: تقاضا برای استقرار و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این منطقه در حال افزایش است.

رشد ۶۱ درصدی سرمایه‌گذاری داخلی در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار‌های سازمان منطقه آزاد اروند گفت: میزان سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند در ۱۱ ماهه نخست سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ به میزان ۶۱ درصد رشد داشته است؛ بنابراین رشد ۶۱ درصدی سرمایه‌گذاری در بخش داخلی نشان از بهبود زیرساخت‌ها و امکانات لازم داشته است. این سرمایه گذاری‌ها در بخش‌های صنعتی، تولیدی، گردشگری، خدماتی و بازرگانی بوده است.

صادرات برندهای عطر و ادکلن قشم به کشورهای حوزه خلیج فارس

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدید‌های مستمر خود از پروژه‌های اقتصادی، عمرانی، خدماتی و گردشگری و... سطح جزیره قشم از محل دو مجموعه تولیدی عطر اطلس و کارن زیما بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای این پروژه‌ها را مورد بررسی قرار داد.

طرح ساماندهی و هوشمندسازی مدیریت ترافیک مرزی در بازرگان

با هماهنگی‌های انجام شده با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و گمرک ج. ا. ا. این سامانه با سایر سامانه‌های ذیربط از جمله سامانه پنجره واحد گمرک متصل شده و ضمن تبادل اطلاعات یکپارچگی فرایند‌های سازمانی بین منطقه آزاد، گمرک و پایانه مرزی را تضمین خواهد نمود.
۱
آخرین اخبار
گوناگون