کد خبر: ۵۴۱۱۰
۱۵:۵۷ -۱۶ تير ۱۴۰۳

واکنش مخبر به پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری

سرپرست ریاست جمهوری با تبریک حضور آگاهانه مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، به رئیس جمهور منتخب، پزشکیان نیز تبریک گفت.

واکنش مخبر به پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری

نشان تجارت - سرپرست ریاست جمهوری با تبریک حضور آگاهانه در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به مقام معظم رهبری، نامزد‌های محترم این دوره از انتخابات و به‏ویژه خالق اصلی این حماسه، ملت بزرگ ایران، به رئیس جمهور منتخب، پزشکیان نیز تبریک گفت و برای وی در انجام این رسالت عظیم آرزوی توفیق کرد.

پیام تبریک سرپرست ریاست جمهوری به رئیس جمهور منتخب به شرح زیر است:

بسم ‏الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگ و فهیم ایران

حضور حماسی شما مردم آگاه و همیشه در صحنه کشورمان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر صحنه‌های زیبایی از مردم‏سالاری دینی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت و موجب خشنودی همه مشتاقان و دوستداران این مرز و بوم و یأس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام و کشور شد.

بی‌تردید این مشارکت پرشور، مهر تأیید دیگری بر دلبستگی و علاقه‏مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی و پیشرفت و تعالی کشور و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود؛ این رویداد غرورآفرین در حالی صورت گرفت که دشمنان نظام همه ابزار‌های تبلیغی را برای ایجاد تردید در نقش‏آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود به کار گرفتند، ولی ملت ایران با هوشیاری، زمان‏شناسی و مشارکت گسترده، یک بار دیگر مانع از تحقق خواست بیگانگان شد.

قطعاً پیروز اصلی این رویداد ملی، مردم عزیز ما هستند که برگ زرین دیگری بر افتخارات ملی خود افزودند و نشان دادند همچنان مصمم، استوار و امیدوار در صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعالانه دارند.

اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور شهید؛ حضرت آیت الله رئیسی و تجلیل از خدمات ماندگار ایشان، این حضور آگاهانه را محضر مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، کاندیدا‌های محترم این دوره از انتخابات و به ‏ویژه خالق اصلی این حماسه؛ ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم و ضمن تبریک صمیمانه به رئیس جمهور منتخب برای جناب آقای دکتر پزشکیان، آرزوی توفیق در انجام این رسالت عظیم را دارم و امیدوارم به پشتوانه اعتماد مردمی بتوانند با خدمتگزاری شایسته، پاسخگوی خواسته‌ها و مطالبات بر حق ملت بزرگ ایران باشد.

لازم می‌دانم بار دیگر از تلاش‌های مستمر و شبانه ‏روزی دست اندرکاران برگزاری این انتخابات ازجمله شورای محترم نگهبان، وزارت محترم کشور، هیئت‌های اجرایی و نظارت، نیرو‌های امنیتی، نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه‏، خبرنگاران، به ویژه رسانه ملی و تمامی فعالان عرصه اطلاع‏رسانی، گروه‌ها، احزاب و جریان‌های سیاسی که نقشی در افزایش مشارکت ملی داشتند، قدردانی نمایم.

اکنون که رقابت‌های انتخاباتی پایان یافته، امیدوارم فصل جدیدی از تعامل و همدلی در کشور برای ساختن ایرانی قوی و آباد آغاز شود و بیش از پیش شاهد پیشرفت و آبادانی کشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم.

محمد مخبر

سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران

ارسال نظرات
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون