کد خبر: ۵۳۹۲۱
۱۳:۲۱ -۰۶ تير ۱۴۰۳

اسکان اضطراری ۵۰ نفر از متأثرین در سیلاب منطقه پل سفید سوادکوه/ ۳‌ نفر مفقود شدند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اسکان اضطراری ۵۰ نفر در سیلاب شب گذشته پل سفید شهرستان سوادکوه در استان مازندران از تخلیه آب ۱۱ منزل مسکونی توسط نیرو های عملیاتی این جمعیت خبر داد‌.

اسکان اضطراری ۵۰ نفر از متأثرین در سیلاب منطقه پل سفید سوادکوه/ ۳‌ نفر مفقود شدند

نشان تجارت - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اسکان اضطراری ۵۰ نفر در سیلاب شب گذشته پل سفید شهرستان سوادکوه در استان مازندران از تخلیه آب ۱۱ منزل مسکونی توسط نیرو های عملیاتی این جمعیت خبر داد‌.

به گزارش روابط عمومی سازمان امداد و نجات؛ بابک محمودی با اعلام این خبر گفت: از لحظه وقوع سیلاب شب گذشته در پل سوادکوه استان مازندران نیرو‌های عملیاتی این جمعیت ۳۱ نفر از متاثرین را به مناطق امن انتقال دادند.

وی افزود: نیروهای هلال احمر بامداد شب گذشته ۷ مصدوم را پس از انجام اقدامات اولیه به مراکز درمانی منتقل کردند، همچنین ۳ نفر در سیل مفقود شدند که نیروهای هلال احمر کماکان در حال عملیات جست و جو هستند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: ۵۰ نفر از متاثرین در پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری گدوک و ارفعده توسط نیرو های هلال احمر اسکان اضطراری داده شدند.

محمودی اضافه کرد: ۱۱ مورد تخلیه آب منازل مسکونی با استفاده از دستگاه‌های کفش کش و لجن کش توسط نجاتگران‌ هلال احمر انجام شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد؛ تعداد ۱۱ تیم عملیاتی متشکل از ۳۴ از امدادگران و نجاتگران‌ از استان مازندران و همچنین تیم استان تهران به متأثرین از سیل خدمات امدادی ارائه دادند.

وی در پایان اظهار داشت: عملیات امداد و نجات توسط نیرو های جمعیت هلال احمر همچنان ادامه دارد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون