کد خبر: ۵۳۴۷۱
۱۴:۰۵ -۱۳ خرداد ۱۴۰۳

ادعای زاکانی درباره نقش دامادش در سامانه شهرزاد

علیرضا زاکانی درباره رفتار سیاسی گروه‌ها و جناح‌های سیاسی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری گفت: بزرگترین کاری که آقای رئیسی انجام دادند تصحیح جهت دولت و بر مدار اساسی خاستگاه انقلاب قرار دادن بود و ایشان نسبت خودش را با سایر قوا، رهبری معظم، حوزه‌های سیاست خارجی و مردم بسیار مناسب و دقیق تنظیم کردند.

ادعای زاکانی درباره نقش دامادش در سامانه شهرزاد

نشان تجارت - شهردار تهران تاکید کرد: به اعتقاد من این جهت‌گیری حتما باید حفظ شود،  آثار برکات آن را هم ما داریم می‌بینیم، اما باید در جهت آن کار‌هایی که آقای رئیسی می‌خواست انجام دهد حرکت شود و تحولات بزرگی که ایشان داشتند صورت گیرد.

وی درخصوص دعوا جریان‌های سیاسی مخصوصا در طیف نزدیک به خودش عنوان کرد: واقع امر این است که من به دعوا‌های سیاسی نه ورود پیدا می‌کنم نه این دعوا‌ها را زیبنده می‌دانم.

زاکانی درباره جایگزینی سامانه «شهرزاد» به جای سامانه «تهران من» و شایعات پیرامون این جایگزینی و نقش داماد وی در این ماجرا، گفت: دروغ است.

وی بیان کرد: در صحن شورا هم گفتم آن سامانه‌ای که بود مانند یک ژیان بود و این که هست در واقع یک ماشین آخرین مدل است که بعد از ۲۰ سال نرم افزارش با ظرفت‌ها و شرایط نوین نوشته شده است. این سامانه متعلق به شهرداری است و چه ربطی به داماد بنده دارد. 

ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون