کد خبر: ۵۳۳۷۳
۱۵:۰۵ -۰۷ خرداد ۱۴۰۳

در جلسه هم اندیشی شورای شهر تهران مطرح شد؛ نام‌گذاری معبری به نام ابراهیم رئیسی

بنا بر اعلام رئیس کمیسیون نام‌گذاری شورای شهر تهران معبری به نام ابراهیم رئیسی در جلسه هم‌اندیشی شورای شهر تهران تعیین خواهد شد.

در جلسه هم اندیشی شورای شهر تهران مطرح شد؛ نام‌گذاری معبری به نام ابراهیم رئیسی

نشان تجارت - نرگس معدنی‌پور درباره جزئیات جلسه اعضای کمیسیون نام‌گذاری شورای شهر تهران پیرامون نام‌گذاری معبری به نام آیت‌الله رئیسی در پایتخت، گفت: پس از شهادت رئیس جمهور و همراهانشان درخواست‌های زیادی از سوی شهروندان و همچنین نهاد‌ها و سازمان‌های مختلف برای نام‌گذاری یک معبر به نام آیت‌الله رئیسی و همراهانشان در تهران مطرح شد.

وی با بیان اینکه روز گذشته گزینه‌های مختلفی پیرامون این نام‌گذاری بررسی شد، اضافه کرد: قرار است در جلسه هم‌اندیشی روز سه‌شنبه (فردا) ۸ خرداد، گزینه‌های پیشنهادی به ترتیب اولویت بررسی شود تا پس از آن گزینه نهایی مشخص و برای رأی‌گیری به صحن علنی شورای شهر بیاید.

رئیس کمیسیون نام‌گذاری شورای شهر تهران با بیان اینکه ما در بررسی معابر تمام جوانب را بررسی کرده و براساس آیین‌نامه انتخاب نام معابر اقدام خواهیم کرد، تصریح کرد: مقرر شده که یک معبر به نام آیت‌الله رئیسی نام‌گذاری شود و برای هر کدام از شهیدان معبری نام‌گذاری خواهد شد و همچنین در نظر داریم یک معبر به صورت عام به نام شهدای خدمت نام‌گذاری شود.

معدنی‌پور در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه فردا بررسی نام‌گذاری معبری به نام آیت‌الله رئیسی به صحن خواهد آمد یا خیر؟ گفت: تمام تلاش خود را خواهیم داشت که در جلسه هم‌اندیشی فردا صبح جمع‌بندی نهایی انجام گیرد تا بتوانیم در صحن علنی فردا این نام‌گذاری را بررسی کنیم؛ اما اگر این مهم محقق نشد در جلسه هفته آتی این نام‌گذاری انجام خواهد شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون