کد خبر: ۵۲۳۴۸
۱۸:۰۰ -۲۱ فروردين ۱۴۰۳

اعمال محدودیت‌ ترافیکی ویژه در جاده چالوس

رئیس پلیس راه البرز از اعمال محدودیت‌های ترافیکی ویژه‌ای در جاده چالوس برای تعطیلات پایان هفته خبر داد.

جاده چالوس

نشان تجارت - سرهنگ پیمان کرمی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهار داشت: امروز سه شنبه از ساعت ۸:۳۰ در جاده چالوس از مرزن‌آباد به سمت تهران انسداد به صورت کامل اعمال می‌شود. (شمال به جنوب) و از ساعت ۱۰:۳۰ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یک طرفه اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از ساعت ۲۴ امشب از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌شود، افزود: روز‌های سه‌شنبه و پنجشنبه تاریخ‌های ۲۱ و ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ از مرزن آباد به سمت تهران انسداد به صورت کامل اعمال می‌شود و از ساعت ۱۲ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یکطرفه اعمال خواهد شد.

کرمی با بیان اینکه روز جمعه تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت ۸:۳۰ از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می‌شود و از ساعت ۹:۳۰ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد، گفت: از ساعت ۱۱:۳۰ از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه البرز عنوان کرد: تردد از مسیر جاده قدیم کرج ـ چالوس تا محدوده تونل کندوان برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو‌هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز‌های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۷ صبح از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

‌وی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ تا ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

کرمی ادامه داد: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز کشورمان میباشد.

منبع: تسنیم
برچسب ها:
ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون