کد خبر: ۵۱۸۸۰
۱۹:۰۰ -۰۳ فروردين ۱۴۰۳
۴.۵ میلیارد بده تانک بگیر!
فروش حواله خودرو‌های جانبازان سال گذشته استارت خودرو و در سال ۱۴۰۳ هم همچنان ادامه دارد

فروش حواله خودرو

نشان تجارت - یکی از خودرو‌های خاصی که سال گذشته وارد سامانه یکپارچه شد تانک ۳۰۰ بود.
خودرویی که در عین چینی بودن قابلیت‌های آفرودی و امکانات ویژه‌ای دارد.
حال قیمت حواله این خودرو هم در بازار آزاد مشخص شده و نرخ ۴.۵ میلیارد تومان برای آن تعیین شده است.
این در حالی است که قیمت تانک ۳۰۰ در گران‌ترین حالت ممکن ۴۷ هزار دلار و معادل تقریبا ۲.۸ میلیارد تومان است.

همه چیز درباره واردات تانک ۳۰۰

برند Tank یک شرکت خودروسازی مطرح در چین به‌حساب می‌آید که برند مادر آن یعنی گریت وال سابقه حضور در بازار ایران را با شرکای تجاری دیگر داشته است.

خانواده برند Tank در بازار‌های صادراتی خاورمیانه مثل عربستان و امارت فروش خوبی را تجربه کرده است و اکنون این محصولات قرار است به‌زودی پا به بازار ایران بگذارند. خانواده برند Tank سری محصولات آفرودی هستند که در حقیقت در بازار‌های آسیایی می‌توانند با محصولات آفرودی ژاپنی رقابت کنند. لازم به ذکر است برند‌های هاوال و وِی ازجمله زیرمجموعه‌های دیگر برند مادر این شرکت به‌حساب می‌آیند که یک شرکت داخلی در دوره جدید واردات قرار است در ابتدا محصول ۳۰۰ از این گروه را به بازار ایران عرضه کند که البته به نظر می‌رسد دیگر محصولات این گروه نیز در برنامه کار این شرکت باشد.

فروش حواله خودرو

مشخصات فنی تانک ۳۰۰

خودرو Tank۳۰۰ به‌عنوان یک خودرو دو دیفرانسیل ۴.۷۶ متری از یک موتور ۲ لیتری توربو با توان خروجی ۲۲۷ اسب بخار قدرت و ۳۸۷ نیوتن متر گشتاور بهره می‌برد که بازده آن از طریق یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک ZF به هر چهارچرخ خودرو صورت می‌گیرد.

این خودرو ۲۱۵۵ کیلوگرمی می‌تواند در حدود ۹.۳ ثانیه از مرز ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت عبور کند و حداکثر تا ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت نیز سرعت بگیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون