کد خبر: ۵۰۹۱۶
۰۲:۰۰ -۲۸ بهمن ۱۴۰۲
درحالی که کمیته امداد در سال جاری ایجاد ۵۰۰ هزار فرصت شغلی را پیش‌بینی کرده، به گفته معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد تا پایان دی‌ماه بیش از ۱۵۵ هزار شغل ایجاد شده است.

کمیته امداد

نشان تجارت - براساس اعلام کمیته امداد، این نهاد در سال ۱۴۰۲ ایجاد ۵۰۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان و اقشار نیازمند را پیش‌بینی کرده که در همین راستا باید حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال‌زایی پرداخت شود.

اما مرتضی فیروزآبادی درخصوص میزان تعهدات و اشتغال‌های ایجاد شده در سال جاری به ایسنا می‌گوید: تا پایان دی‌ماه بیش از ۱۷۵ هزار فقره تسهیلات به مددجویان پرداخت شده که به طور متوسط به هر مجری طرح‌های اشتغال ۱۱۰ میلیون پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تا اواخر دی‌ماه حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان پرداخت شده که حدود ۵۰ درصد از تسهیلات مصوب ۱۴۰۲ را شامل می‌شود، تاکید می‌کند: تا همین زمان بیش از ۱۵۵ هزار شغل ایجاد شده و ۲۰ هزار شغل نیز در فرایند طی کردن مراحل برای راه‌اندازی شغل است.

به گفته معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، حدود ۹۰ هزار پرونده هم در بانک‌ها تشکیل شده که در نوبت پرداخت تسهیلات است که حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان را شامل می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون