کد خبر: ۵۰۴۵۲
۱۶:۴۳ -۰۹ بهمن ۱۴۰۲
امروز قیمت مسکن در محله لویزان تهران با توجه به متراژ و سن بنا متفاوت است.

قیمت خانه در لویزان

نشان تجارت - محله لویزان در منطقه ۴ تهران قرار دارد و از سمت شمال به بزرگراه سرلشکر بابایی متصل می‌شود. این محله از شمال با بزرگراه بابایی، از شرق با خیابان هنگام، از جنوب با بلوار استقلال و بزرگراه زین‌الدین و از غرب با بزرگراه امام علی و خیابان محمدی متصل شده است.

به گزارش اکوایران، یک واسطه‌گر ملکی در محله لویزان می‌گوید: هم‌اکنون وضعیت معاملات ملکی این محله در وضعیت رکود قرار دارد.

اواین رکود را تا پایان سال ثابت پیش‌بینی می‌کند و می‌گوید: تعداد فایل‌های به قیمت و با موقعیت و امکانات مناسب افزایش یافته است.

به گفته وی، هم‌اکنون متوسط قیمت هر مترمربع مسکن در این محله، ۱۰۰ تا ۱۱۰ میلیون تومان است؛ هر متر از واحد‌های نوساز نیز به قیمت ۱۴۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان و هر مترمربع مسکن غیر نوساز نیز، ۷۰ تا ۷۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

در محله لویزان، واحدی با ۷۸ مترمربع زیربنا و ۱۲ سال ساخت و دو خوابه، به همراه امکاناتی همچون آسانسور و انباری و پارکینگ، ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و واحدی با ۱۱۵ مترمربع زیربنا و ۶ سال ساخت به همراه امکاناتی که ذکر شد، ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

با این امکانات، آپارتمانی ۷۴ متری و ۴ سال ساخت نیز، ۶ میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان و واحدی با ۹۰ مترمربع زیربنا و ۱۷ سال عمربنا و بدون آسانسور و پارکینگ، ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت مسکن در محله لویزان تهران را مشاهده کنید:

قیمت خانه در لویزان چقدر است؟

منبع: رویداد24
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون