کد خبر: ۵۰۳۵۳
۱۲:۱۷ -۰۳ بهمن ۱۴۰۲
بر اساس رتبه‌بندی معتبر سازمان مدیریت صنعتی ایران

بانک رفاه کارگران برترین بانک ایران شد

بانک رفاه کارگران بر اساس رتبه‌بندی معتبر سازمان مدیریت صنعتی ایران، رتبه نخست را در بین بانک‌ها و موسسات اعتباری در شاخص بهره‌وری کل عوامل (TFP) از آن خود کرد.

بانک رفاه کارگران

نشان تجارت - به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، بر اساس نتایج بیست‌وششمین رتبه‌بندی 500 شرکت بزرگ کشور در سال 1402(رتبه‌بندی IMI-100)، بانک رفاه کارگران موفق شد بر اساس عملکرد مالی سال 1401، در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور در شاخص فوق، رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

بر اساس این گزارش، بانک رفاه کارگران همچنین در این رتبه‌بندی موفق به کسب رتبه دوم در شاخص «فروش» در بین بانک ها و موسسات اعتباری و رتبه دهم در بین 500 شرکت برتر کشور شد تا مسیر افتخارآفرینی خود در سال‌های اخیر را تداوم بخشد.

کسب این افتخارات ناشی از افزایش توانمندی‌ها و قابلیت‌های تخصصی این بانک در حوزه‌های مختلف و گسترش حمایت‌های مربوطه از تولید ملی و اشتغالزایی، حاصل شد.

بدون شک این ارتقاء جایگاه به واسطه تلاش، تعهد و کوشش مدیران و تمامی کارکنان بانک رفاه کارگران به دست آمده که ضمن حرکت در مسیر نوآوری و تکمیل سبد خدمات و محصولات روزآمد، مشتری‌مداری و مشتری‌محوری را در راس اقدامات اجرایی خود قرار داده است.

شایان ذکر است، سازمان مدیریت صنعتی هرساله 500 شرکت برتر کشور (رتبه‌بندی IMI-100) را در شاخص‌های مختلف رتبه‌بندی و نسبت به معرفی و تقدیر از این شرکت‌ها در قالب همایش «شرکت‌های برتر ایران»، اقدام می‌کند که این مهم در سال جاری نیز در روز دوشنبه دو بهمن ماه با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر عباس علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری، صاحبان و مدیران بنگاه‌های اقتصادی، کارآفرینان برتر، اساتید دانشگاهی و... در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون