کد خبر: ۴۸۲۴۳
۲۲:۴۱ -۲۴ مرداد ۱۴۰۲

پیش‌بینی عجیب از قیمت بیت‌کوین و طلا

کیوساکی، سرمایه‌گذار و نویسنده داستان‌های غیرداستانی، اخیرا به تمجید از طلا، نقره و بیت‌کوین (طلای دیجیتال) که به عقیده او دارایی‌های مهمی هستند، پرداخته است. وی اظهار داشت که انتظار دارد بیت کوین در آینده نزدیک به سطح صدهزار دلار برسد.
قیمت بیت کوین
نشان تجارت - رابرت کیوساکی، کارآفرین مشهور، سرمایه‌گذار و نویسنده کتاب محبوب «پدر پولدار، پدر بی‌پول»، پستی در مورد بیت‌کوین منتشر کرده است که در آن پیش‌بینی خیره‌کننده‌ای درباره مسیری که قیمت بیت‌کوین در آینده نزدیک به آن می‌رود، انجام داده است.
 
او دلایل مختلفی را ذکر کرده است که چرا «طلای دیجیتال» ممکن است ابتدا به صدهزار دلار افزایش یابد و سپس ممکن است به یک میلیون دلار در هر سکه برسد!
 
به گفته کیوساکی، مسائلی وجود دارد که ممکن است بیت‌کوین را به سمت بالا بکشاند.
 
کیوساکی، سرمایه‌گذار و نویسنده داستان‌های غیرداستانی، به تمجید از طلا، نقره و بیت‌کوین (طلای دیجیتال) که به عقیده او دارایی‌های مهمی هستند، ادامه می‌دهد. وی اظهار داشت که انتظار دارد بیت کوین در آینده نزدیک به سطح صدهزار دلار برسد.
 
دلیل این امر این است که «پول مردم» است، در حالی که طلا و نقره «پول خدا» است. کیوساکی معتقد است که این شرایط می‌تواند به افزایش قیمت بیت‌کوین تا صدهزار دلار کمک کند، به خصوص اگر بازار سهام و اوراق قرضه سقوط کند. این یک محرک اصلی برای طلا و نقره نیز خواهد بود.
 
با این حال، او همچنین معتقد است که هیچ چیز جز اخبار بد نمی‌تواند بیت کوین را بالاتر برده و آن را به سطح یک میلیون دلار برساند.
 
او معتقد است که این احتمال رخ می‌دهد. اگر نه فقط بازار سهام و اوراق قرضه، بلکه کل اقتصاد جهانی همراه با آن‌ها سقوط کند، وضعیت بسیار بدتر خواهد شد. در این صورت، توییت کیوساکی می‌گوید، طلا به ۷۵ هزار دلار در هر اونس و نقره به ۶۰ هزار دلار خواهد رسید.
 
به گفته کیوساکی ارز دیجیتال پرچمدار، بیت کوین، در این حالت کمتر از یک میلیون دلار ارزش نخواهد داشت.
 
اوایل تابستان امسال، کیوساکی یکی دیگر از دلایلی را ذکر کرد که چرا انتظار دارد بیت کوین سر به فلک بکشد، نشست بریکس در آفریقای جنوبی در ۲۲ اوت. در آنجا نمایندگان این کشور درباره ایجاد یک ارز جهانی جدید برای تجارت بر اساس طلایی که کیوساکی دوست دارد بحث خواهند کرد.
 
او معتقد است که این امر احتمالاً منجر به «دلارزدایی» در جهان می‌شود، زیرا ارز جدید توسط بیش از ۴۰ کشور پذیرفته خواهد شد، که به این معنی است که تریلیون‌ها دلار آمریکا به صورت ناخواسته به ایالات متحده بازخواهد گشت.
 
رابرت کیوساکی در توییت‌های خود که اوایل این هفته منتشر شد، توجه ویژه‌ای به طلا و نقره داشت و این فلزات گرانبها را سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت نامید. او در خلال ستایش از طلا و نقره، یک کلمه هم درباره بیت‌کوین حرف نزد، که باعث شد مفسران به او بیت‌کوین و به طور کلی ارز‌های دیجیتال را یادآوری کنند. با این حال، کیوساکی آن نظرات را بدون پاسخ گذاشت.
 
او در حساب توییتر (X) خود نوشت: «طلا و نقره را خدا بر روی زمین گذاشت. این فلزات دارای «قدرت جادویی، معنوی و اسرارآمیز» هستندد. وی سپس با بیان اینکه طلا انرژی مالی را در خود ذخیره کرده است، ادامه داد: «طلا انرژی مالی را ذخیره کرده است و به همین دلیل برای قرن‌ها انسان‌ها به دنبال آن بوده‌اند، خریده‌اند و برای آن جنگیده‌اند. طلا ثروت، خوش‌شانسی و بدشانسی را جذب می‌کند. با طلا با احترام رفتار کنید و خداوند ممکن است از نظر مالی به شما برکت دهد.»!
ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون